2024 שברולט אקווינוקס EV אמורה לצאת לראשונה בקיץ הבא

0
2024 שברולט אקווינוקס EV אמורה לצאת לראשונה בקיץ הבא

הגרסה החשמלית המשוערת של שברולט אקווינוקס, שעתידה לצאת לראשונה בשנת 2024, מציגה עיצוב אטרקטיבי להפליא. שברולט אקווינוקס EV 2024 החדש נראה מדהים, וברור שהוא מושפע בצורה משמעותית מרכב השטח הידוע בלייזר. יש לו את אותו מראה קדמי, ויש לו תכונות רבות מסביב. בניגוד לדגם הבלייזר, הגרסה החשמלית של האקווינוקס תשתמש באותה פלטפורמה כמו הקאדילק ליריק. זהו אחד הסגנונות האדריכליים הידועים ביותר מתוצרת GM.

נוסף על כך, הדגם החדש יכלול תא נוסעים שעוצב מחדש לחלוטין, הכולל קונסולה מרכזית צפה ומרחב גדול לנוסעים. ככל הידוע לנו, ה-Equinox EV לא יוצג לציבור רק בשנה הבאה, בעוד שהייצור יתחיל רק ב-2023 לכל המוקדם. כל מה שאתה צריך לדעת על ה-EV החדש כלול למטה.

2024 שברולט אקווינוקס EV עיצוב

בעוד שהוא נושא את השם Equinox, הדגם הקרוב יתבסס על שברולט בלייזר, עם אותן פרופורציות. באופן כללי, היצרן עשה בחירה נבונה בכך שהוא יביא יותר קונים. הוא גם משתמש באותה ארכיטקטורת Ultium כמו Cadillac Lyriq.

ל-Equinox EV יש הרבה מאפיינים עכשוויים שגורמים למראה החיצוני עדכני, כך שיש לו מראה נחמד. לדגם זה גריל מושך ואגרסיבי, וכן פנס ראש מושך עין הנמשך עד מתחת למכסה המנוע, המהווה אלמנט עיצובי חדש ומובחן.

שיפורים בפנים

לגבי הפריסה הפנימית של תא הטייס, מעט מאוד מידע זמין כרגע. יצרנית הרכב פרסמה רק תמונת טיזר של שברולט אקווינוקס 2024 בפנים. מעניין לציין שלוח המחוונים הדיגיטלי נראה מאוד דומה לזה שנמצא בטנדר Silverado EV. עם זאת, שברולט אקווינוקס גם לוקח כמה רמזים עיצוביים מהרכב החשמלי Bolt שיצא לאחרונה.

הקונסולה המרכזית הצפה, שמתחתיה יש הרבה מקום אחסון, היא אחת האטרקציות של הפנים. ראוי לציין כי לתא הנוסעים הקדמי של האקווינוקס הנוכחי יש סגנון דומה.

פנים שברולט אקווינוקס EV 2024

פרטי מנוע

הרכב החשמלי החדש של שברולט אקווינוקס 2024 ישתמש בפלטפורמת Ultium, בדיוק כמו הדגם החדש של Lyriq. בנוסף לכך, רכב השטח החדש ישתמש במנוע יחיד ובמערכת הנעה אחורית (RWD) כסטנדרט.

ראוי לציין שה-Lyriq מסוגל להפיק עד 340 כוחות סוס ומומנט של 325 פאונד-רגל עם תצורה זו. בטעינת סוללה אחת, דגם זה מציע טווח נסיעה של כ-300 מיילים. בכל מקרה, גרסת שני המנועים תהיה מסוגלת להפיק 500 כוחות סוס באמצעות הנעה לכל הגלגלים כסטנדרט (AWD). אנו מצפים גם למוד Equinox RS, שאמור להיות הגרסה החזקה ביותר.

2024 שברולט אקווינוקס EV מאחור

2024 שברולט אקווינוקס EV תמחור וזמינות

לפי הדיווחים, לשברולט אקווינוקס EV 2024 יהיה מחיר התחלתי של כ-30,000 דולר. שברולט תציע בתחילה את רמות הגימור LT, Premier ו-RS. כתוצאה מכך, ככל הנראה לדגם ה-RS יהיה תג מחיר העולה על 45,000$.

רכב השטח הזה יגיע לראשונה בחודשים הקרובים, בעוד שהמכירות אמורות להתחיל בקיץ של השנה הבאה. מידע נוסף על קיבולת הסוללה, ורשימת השירותים הסטנדרטיים, יסופק בחודשים הקרובים.

פוסטים דומים

Leave a Reply