2024 ניסן מוראנו: עיצוב מחדש, תאריך יציאה, פנים

0
2024 ניסן מוראנו: עיצוב מחדש, תאריך יציאה, פנים

הדור הנוכחי של רכב השטח מוראנו כאן איתנו כבר כמעט עשור. זה עומד להשתנות מכיוון שניסאן מוראנו 2024 הקרובה תהיה דגם הדור הבא. עם העיצוב המחודש, רכב השטח הזה יקבל שינויים ושדרוגים רבים. דגם חדש ישתמש באותו מנוע וייסע על אותה פלטפורמה.

מצד שני, המוראנו הבא יהיה מעט יותר גדול, ויציע יותר מקום פנימי. גם הפנים יקבל עדכונים רבים, כך שמדובר בשיפוץ מוחלט. חלק מהדברים עדיין לא ברורים, אבל ניסאן תחשוף פרטים נוספים עד סוף השנה.

עיצוב חיצוני מחדש

היצרן יספק עיצוב מחדש יפה, ואחריו כמה שדרוגים נוספים. זה מתייחס ספציפית למכניקה מכיוון שניסאן מוראנו 2024 יישאר בפלטפורמת D הנוכחית. אבל אנחנו גם מצפים לראות שדרוגים משמעותיים רבים, כמו אלה ששמנו לב ל- Pathfinder החדש. המוראנו החדש אמור אפוא לספק טיפול זריז יותר ואיכות נסיעה טובה יותר באופן כללי.

בנוסף, אנו חושבים שהמהפך הזה יפתח טכנולוגיה חדשה ויספק הזדמנויות חדשות. כמובן, עיצוב חדש בדרך. מכיוון שהדור הנוכחי קיים כבר כמעט עשור, בטוח שיתרחשו שינויים אסתטיים ניכרים. לכן, עיצוב מחדש זה יכלול גלגלים חדשים וצבעים חיצוניים. יתר על כן, חזית חדשה בדרך, ואחריה פנסים אחוריים ופגושים חדשים.

עדכוני פנים של ניסאן מוראנו

תא הנוסעים של הדגם הנוכחי התיישן בחן. עם זאת, הגיע הזמן למשהו חדש ומודרני יותר. לכן, ניסאן מוראנו 2024 תציג עיצוב פנים חדש. רכב השטח הזה יספק מעתה רמת נוחות גבוהה יותר ובאופן כללי, איכות בנייה טובה יותר.

הדור הקרוב יכלול עיצובי לוח מחוונים חדשים ומושכים יותר וכן התקדמות נוספת בתחומים אלה. בנוסף, אנו מצפים למוצרים טכנולוגיים חדשים הכוללים מערכת מידע בידור מעודכנת, שילובי טלפון משופרים ובטיחות טובה יותר.

פנים ניסאן מוראנו 2024

מפרט מנוע ושמועות היברידיות

מנוע הגז V6 בנפח 3.5 ליטר הנוכחי ימשיך להניע את ניסאן מוראנו 2024 החדשה. עם זאת, סביר להניח שהוא יקבל דחיפה קטנה בכוח כדי לשפר את הביצועים. חשוב מכך, אנו צופים את החלפת ה-CVT הנוכחית בתיבת הילוכים אוטומטית בת 9 הילוכים, שאמורה לשפר לאין ערוך את חווית הנהיגה כולה. לא רק שתיקון כזה ישפר את נוחות הנסיעה, אלא גם יגדיל את יכולת הגרירה של מוראנו.

כרגע, מערכת הנעה היברידית היא שמועה. ניסאן יכולה להוסיף את טכנולוגיית ה-ePower שלה, שמתקרבת למערכת ההינע ההיברידית בצורה קצת שונה. בתרחיש זה, מנוע הבנזין ישמש כמחולל כוח בעוד המנוע החשמלי המוכשר יניע את הגלגלים. ובכל זאת, זו רק ספקולציה, כך שניסאן עדיין לא מפרסמת הצהרה רשמית.

2024 ניסאן מוראנו פלטינום

תאריך יציאה ומחיר של ניסן מוראנו 2024

ניסאן מוראנו 2024 החדשה תגיע לסוכנויות בסתיו הבא. לכן, Murano SUV במרחק שנה אחת. המחיר יתחיל בסביבות $35,000, אם כי זה רחוק מלהיות רשמי. אנו מעוניינים במיוחד בגרסה היברידית. אם זה באמת יגיע, הדגם הזה יעלה $40,000 או אפילו יותר.

פוסטים דומים

Leave a Reply