2024 מרצדס בנץ EQG רכב שטח כל-חשמלי נחשף

2
2024 מרצדס בנץ EQG רכב שטח כל-חשמלי נחשף

לפי החדשות האחרונות, נראה את הגעתו של רכב שטח פנטסטי נוסף, שייקרא מרצדס-בנץ EQG 2024. רכב השטח הזה יכלול מראה חיצוני עכשווי, תא נוסעים מפואר ונוח ומערכת הנעה אמינה.

ככל הידוע לנו, ה-EQG 580 יצויד בתצורה הכוללת שני מנועים חשמליים, זהה ל-EQS סדאן. באמצעות שימוש בחבילת הסוללות של 108 קילוואט, הם יחד יפיקו יותר מ-520 כוחות סוס. ל-EQS סדאן הנוכחית יש טווח של 480 מיילים, שאמור לעבור די טוב ל-EQG הגדול יותר. אנו מצפים גם לדגם AMG, שאמור להיות מצויד עם מערכת ההנעה המרובעת.

2024 מרצדס בנץ EQG עיצוב

למרצדס-בנץ EQG החדשה 2024 יש את המראה האייקוני והמוזר. רכב השטח הזה מתאפיין בעיצוב בלוקי, מה שמביא לאווירודינמיקה או ארגונומיה מעולים. הוא מגיע גם עם חישוקים קלים ואטרקטיביים מאוד בקוטר של 18 אינץ’. בשל העובדה שמדובר ברכב שטח, אנו צופים אפשרויות מצוינות לצמיגים.

מרצדס בנץ EQG יהיה זמין בשתי ערכות צבעים שונות, אך למרבה הצער, אנחנו עדיין לא יודעים אילו צבעים יהיו זמינים. בהשוואה ל-G-Class הקודמת, החזית הקדמית של ה-EQG עודכנה. בהתחשב בעובדה שהדגם הזה הוא כל-חשמלי, היצרן הסיר את כונסי האוויר והרשת, ובמקום זאת הם שמו כמה פסי LED ופנסים עגולים.

מבט ראשון פנימה

מרצדס בנץ EQG 2024 נראה עתידני מבפנים ומרווח מאוד. זה אמור להכיל בנוחות חמישה אנשים, למרות שכרגע אין שורה שלישית. מכיוון שלוח המחוונים דיגיטלי לחלוטין, ניתן לעקוב אחר מידע בקלות רבה יותר. גולת הכותרת היא בהחלט מסך מגע עצום בגודל 14 אינץ’ המשמש למידע בידור, המאפשר לכולם להשתתף בהנאה.

ניתן לראות גג שמש וכמה הדגשות כרום ועץ בכל חלל הפנים. במקום בית הגלגל הרזרבי המסורתי, ה-Concept EQG משלב תא הניתן לנעילה. תיבה זו עשויה לשמש לאחסון חוט הטעינה ויש לה מעט מקום אחסון נוסף.

פנים מרצדס בנץ EQG 2024

מפרט מנוע 2024 של מרצדס בנץ EQG

לפי הדיווחים, מערכת ההנעה של ה-EQS סדאן תהיה בשימוש. זה מרמז שכדי להתאים את כל הרכיבים, רכב השטח צריך פלטפורמה חדשה לגמרי. ה-EQG 580 יצויד בשני מנועים חשמליים, המפיקים יותר מ-520 כוחות סוס. הוא גם ישתמש בחבילת הסוללות של 108 קילוואט-שעה, שתספק יותר מ-480 מיילים של טווח.

בהתחשב בכך שה-EQG הוא רכב שטח, הוא כולל הנעה לכל הגלגלים כסטנדרט. כפי שציינו, צריך להיות גם דגם ביצועי AMG בהספק של 761 כוחות סוס שיופעל על ידי מערכת הנעה מרובעת מנועים. צפו שכל דגמי רכבי השטח יכללו שקע טעינה מהירה של 200 קילוואט.

צד מרצדס בנץ EQG 2024

תאריך פרסום מרצדס בנץ EQG 2024, מחיר

מרצדס-בנץ EQG 2024 הצפוי צפוי להופיע בקיץ 2023. כדי להתחרות עם רכבי שטח חשמליים מתוכננים אחרים, הדגם הזה מגיע בדיוק בזמן.

המחיר הצפוי למרצדס-בנץ EQG הוא 150,000 דולר. כפי שאתה יכול לראות, זה בהחלט אחד מרכבי השטח היקרים ביותר, אבל בהתחשב במה שאתה מקבל, זה שווי הוגן.

פוסטים דומים

Leave a Reply