2024 לקסוס GX מקבל עיצוב מחדש נחמד, היברידי עדיין רק בגדר שמועה

0
2024 לקסוס GX מקבל עיצוב מחדש נחמד, היברידי עדיין רק בגדר שמועה

לקסוס GX 2024 הקרוב עשוי לקבל שדרוגים משמעותיים. זה הגיוני מאוד מכיוון שהדגם הנוכחי הגיע עם שינויים קלים. עם זאת, לא כל השדרוגים יהיו דרמטיים, כך שלקסוס כנראה תספק שדרוג נחמד באמצע המחזור. אחרי הכל, שנתיים בלי שיפורים זה קצת יותר מדי.

רכב השטח בגודל מלא זה נראה זקוף מאוד, מספק פנים פרימיום ויכולות שטח מוצקות. אין ספק שהמנוע יישאר, למרות השערות רבות. מצד שני, מספר שיפורים חיצוניים ופנימיים בהחלט בדרך.

מתיחת פנים חיצונית

לקסוס GX 2024 יציג מתיחת פנים נחמדה. הפעם, GX SUV ישאל חלקים נוספים מדגם LX. לקסוס LX כבר מציגה את שפת העיצוב החדשה של המותג, אז צפו לכמה שיפורים חזותיים גדולים. במילים אחרות, אנו צופים שהצורה הכללית תישאר ברובה זהה, כשהכיבוד המשמעותי ביותר יתרחש בפסייה הקדמית. סורג הציר עדיין יהיה קיים, אם כי הוא כנראה יגדל.

מצד שני, אנחנו לא חושבים שלקסוס GX 2024 יהיו שינויים משמעותיים יותר בגודל. עם זאת, לפי מקורות, רכב השטח העתידי GX ייבנה על פלטפורמת ה-TNGA-F החדשה. זה יביא לאיכות נסיעה טובה עוד יותר. בנוסף, לקסוס תציג לראשונה חבילות מראה חדשות, צבעים חיצוניים וגלגלים אופציונליים חדשים.

סקירת פנים לקסוס GX

יבוצעו שדרוגים רבים ללקסוס GX 2024 הבא. למרות האיכות הכוללת הגבוהה ללא ספק של לוח המחוונים, נראה שהוא עודכן. כתוצאה מכך, התצורה תישאר זהה אך עיצוב תא הנוסעים ישתנה מעט. לקסוס ללא ספק תספק יותר חומרי פרימיום, יותר תכונות חדישות ועזרי בטיחות נוספים.

מכיוון שבסיס הגלגלים כנראה יהיה זהה, החדר הפנימי יישאר גם כן. שתי שורות המושבים הראשונות יהיו מרווחות ונוחות, אך השלישית, שורה אופציונלית, תהיה לא נוחה למבוגרים. ובכל זאת, מדובר ברכב שטח עם הרבה מקום, והרבה חומרי פרימיום והוא רכב מושלם לנסיעות ארוכות יותר.

פנים לקסוס GX 2024

מפרט מנוע

מתחת למכסה המנוע, לקסוס GX 2024 החדש ישמור ככל הנראה על אופציית המנוע הנוכחית. עם זאת, אתה יכול לקרוא הרבה שמועות בנוגע לאפשרות הכוח החדשה. בכל מקרה, מנוע ה-4.6 ליטר V8 הקיים כיום יישאר והוא יספק 300 כוחות סוס. לקסוס תספק תיבת 6 הילוכים אוטומטית חלקה.

לפי הדיווחים, לקסוס מתכננת להציג כאופציה 3.4 ליטר V6. המנוע הזה מסוגל להפיק כמעט 400 כוחות סוס, וזה מדהים. אנחנו חושבים שזה לא יקרה, לא ב-2024MY, אבל תמיד יש אפשרות. אם זה באמת יקרה, אז לקסוס תציע גם תיבת 10 הילוכים אוטומטית חדשה.

מחיר 2024 לקסוס GX

תאריך ומחיר לקסוס GX 2024

לקסוס GX 2024 הקרובה תגיע לשווקים בסתיו הבא, לפי דיווחים. רכב השטח בגודל מלא זה יתחיל ב-$55,000 או מעט יותר מזה, בעוד שרמת הגימור הגבוהה ביותר תעלה קצת יותר מ-70,000$. אנו מחכים לשמוע פרטים נוספים לגבי המנוע החדש ועדכוני חוץ ופנים נוספים.

פוסטים דומים

Leave a Reply