2024 טויוטה RAV4 מתיחת פנים, מפרט ומחיר

0
2024 טויוטה RAV4 מתיחת פנים, מפרט ומחיר

טויוטה RAV4 הוא אחד מרכבי השטח הפופולריים ביותר על הכביש כיום, וכדאי לצפות ליורשו בקרוב. המשמעות היא שטויוטה RAV4 2024 החדש ימשיך את היריבות שלו עם דגמים כמו הונדה CR-V, פורד אסקייפ, סובארו פורסטר וניסאן רוג.

אנו חושבים שה-RAV4 החדש יהיה מוכן לכמה שינויים קוסמטיים קטנים. שינויים אלו יכולים לכלול שינוי בשבכה הקדמית ועדכון לפנסים או לפנסים האחוריים. ממה שידוע לנו, העדכונים אמורים להתפרסם בהמשך השנה. כדי להדגיש, זה לא הולך להיות שינוי משמעותי.

2024 טויוטה RAV4 שינויים חיצוניים

טויוטה RAV4 2024 החדש מוכן לסדרה של שינויים חזותיים צנועים. מהמידע שקיבלנו, רכב השטח הקרוב יכלול גריל קדמי בעיצוב מחדש ואולי גם שינוי בצורת הפנסים והפנסים האחוריים.

שוב, זה לא הולך להיות שינוי עצום, אבל טויוטה לא צריכה ללכת לקיצוניות כדי לשמור על ה-RAV4 בחזית תעשיית רכבי השטח הקטנים התחרותיים.

פנים מודרני יותר

ארגונומיה ואחסון קוביות ניתנות בעדיפות עליונה של טויוטה RAV4 2024 הקרובה. הקונסולה המרכזית המרווחת משלימה עם מדף פונקציונלי המשתרע על פני המחפים. לדרגת הבסיס LE יש בקרת טמפרטורה ידנית של אזור יחיד, מושבים מפלסטיק וגלגל הגה. עם זאת, טויוטה כוללת כמה בונוסים על ה-XLE, הדגם העליון, אבל ל-XLE Premium יש הרבה יותר תכונות מושכות. יש לו מושבי עור מזויפים, הגה ושיבר מצופה עור, לוח מחוונים תפור ומרופד, ומשענת יד בקונסולה המרכזית.

מאחורי המושב האחורי, יש מקום לאחסן 10 תיקי יד ו-22 כאשר המושב האחורי מקופל. ל-Limited ול-TRD Off-Road יש שתיהן מסך מגע בגודל 10.5 אינץ’, בהשוואה למסכי 8.0 אינץ’ של דרגות אחרות. מערכת המידע והבידור היא אלחוטית ועובדת גם עם Apple CarPlay וגם עם Android Auto. יש לו גם נקודה חמה ניידת של 4G LTE. כתוספות ניתן להוסיף עמדת טעינה אלחוטית לסמארטפון, GPS ומערכת מוזיקה פרימיום JBL.

2024 טויוטה RAV4 פנים

2024 טויוטה RAV4 מערכת כוח

אחריות חייבת תמיד ללוות כוח עצום. טויוטה RAV4 2024 משתמש במנוע 4 צילינדרים חזק בעל קיבולת של 2.5 ליטר המספק איזון נהדר בין כוח וצריכת דלק. למרבה הצער, לא סביר שיתווסף מנוע טורבו למערך כדי להתחרות עם יריבות ספורטיביות כמו מאזדה CX-50 החדשה.

לכן אתה צריך לצפות שכוח זה יהיה מסוגל להפיק 203 כוחות סוס. למערכת הנעה זו תיבת הילוכים אוטומטית הכוללת שמונה יחסי העברה שונים. למרות שהנעה קדמית היא עדיין ברירת המחדל, טויוטה נותנת כעת ללקוחות אפשרות לשדרג למערכת הנעה לכל הגלגלים, והשדרוג תלוי ברמת האבזור.

אפשרויות PHEV

זמינה גם וריאציה היברידית נטענת, שאולי תבחר בה אם תרצה רכב שטח הרפתקאות חסכוני יותר בדלק. לא רק של-RAV4 Prime יש טווח של כ-40 מיילים, אלא שהוא גם מפיק 302 כוחות סוס. הודות לכך, זה נותן סיבוב אמיתי של מהירות.

2024 טויוטה RAV4 PHEV

2024 Toyota RAV4 מחיר ותאריך יציאה

המחיר ההתחלתי של רכב השטח טויוטה RAV4 2024 צפוי לעמוד על כ-27,000 דולר. עלות RAV4 תואמת דגמים כמו הונדה CR-V, שברולט אקווינוקס, קיה ספורטאז’ ופורד ברונקו ספורט. עם זאת, הוא קצת יותר יקר מחלק מהמתחרים המיידיים שלו.

ה-TRD Off-Road, בעל מראה מחוספס יותר, הוא קצת יותר יקר בסביבות 36,000 $. עם זאת, גרסאות הביניים ימשיכו לעלות בין $30,000 ל-$35,000. הגרסה המעודכנת צפויה לצאת למכירה בקיץ הבא.

פוסטים דומים

Leave a Reply