2024 וולוו XC60 שינויים, שמועות, טעינה

0
2024 וולוו XC60 שינויים, שמועות, טעינה

רכבי שטח פרימיום הם דבר בימינו, ווולוו XC60 2024 הבא אינו שונה. לפי הדיווחים, הדגם הזה יעבור כמה שינויים ושדרוגים רציניים. לפי הדיווחים, ה-XC60 החדש יהיה חשמלי לחלוטין, למרות שזה עדיין לא רשמי.

בכל מקרה, שיפורים רבים בדרך. זה כולל שדרוגים קוסמטיים שונים ועדכוני פנים. ברור שהשדרוגים הגדולים ביותר יתרחשו מתחת למכסה המנוע, ובאופן כללי, מתחת לעור. בלי להתעסק יותר, זה כל מה שאתה צריך לדעת.

עיצוב מחדש חיצוני עדיין לא בטוח

מבחינה ויזואלית, וולוו XC60 2024 החדש יזכה לכמה שדרוגים. מכיוון שיצרנית הרכב השוודית מתכננת לחשמל לחלוטין את רכב השטח הזה, שדרוגים עתידניים יותר הם טבעיים. עם זאת, אנחנו מחכים שוולוו תהפוך את זה לרשמי. כמה דיווחים אחרים אומרים שדגם זה יעבור שינויים חיצוניים קלים.

בכל מקרה, דברים כמו חישוקי סגסוגת 19 אינץ’ יישארו. מצד שני, גריל חדש בדרך, יחד עם פגושים, פנסים ופנסים אחוריים חדשים. מכיוון שמדובר ברכב שטח פרימיום, וולוו בוודאי תשפר אותו על ידי הוספת עוד הדגשות כרום ונגיעות יוקרה דומות.

פנים פרימיום

הפנים של וולוו XC60 2024 הבא יקבל עדכונים רבים במונחים של טכנולוגיה. מצד שני, אנחנו לא בטוחים אם וולוו מתכננת להציג מסך מגע חדש וגדול יותר או לוח מחוונים חדש. הנוחות נהדרת, במיוחד מלפנים. לכאורה, מידות הרכב יישארו, אז אל תצפו עדיין לחדר פנימי משופר. תוכנת Volvo Cars חדשה בדרך.

פיסת טכנולוגיה מתוחכמת זו תאפשר לך לשלוט ברכב השטח XC60 בדרכים רבות. אתה יכול להתאים את הטמפרטורה, האורות ועוד הרבה יותר. יתרה מכך, ניתן גם לעקוב אחר מצבר הרכב. וולוו מציעה גם את Luminar LiDAR, שהיא טכנולוגיית נהיגה אוטונומית ללא ידיים.

פנים וולוו XC60 2024

מפרט מנוע ושמועות וולוו XC60 דגם חשמלי

וולוו XC60 2024 החדש עשוי להפוך רק לאחד מהדגמים הפועלים על חשמל. כרגע, רכב השטח הזה מספק למנועים בעירה פנימית, אבל זה עומד להשתנות. וולוו מתכננת לחשמל לחלוטין את דגמי XC60 ו-XC90. הארכיטקטורה תעבור שינויים, על מנת להכיל מנועים ומארזי סוללות שונים. מלבד טווח נסיעה מרשים, וולוו מתכננת גם לשפר את זמן הטעינה.

מערך שני מנועים יפיק כ-530 כוחות סוס. זה הרבה כוח לרכב שטח שתי שורות בגודל הזה. יש לקוות שוולוו תחשוף פרטים רשמיים עד סוף השנה. ממה שאנחנו יודעים, יוצע הדגם ההיברידי XC60 Recharge פלאג-אין, שיציע שיפורים קטנים לעומת הדגם היוצא.

2024 Volvo XC60 Recharge

מחיר ותאריך יציאה של Volvo XC60 2024

המחיר של וולוו XC60 2024 הקרוב יתחיל ב-$57,000 ומשם הוא יעלה. כמובן שהדגם הכל-חשמלי יעלה משמעותית יותר מזה. בכל מקרה, וולוו טרם הודיעה על כל הפרטים, כולל מחיר הרכב וטווח הנסיעה. המכירות יתחילו בשלב מסוים בשלבים המאוחרים של 2023.

פוסטים דומים

Leave a Reply