2024 הונדה CR-V מבט ראשון, שיפורי מנוע, תאריך יציאה ומחיר

0
2024 הונדה CR-V מבט ראשון, שיפורי מנוע, תאריך יציאה ומחיר

לפי הדיווחים, הדור הבא של הקרוסאובר הקטן הפופולרי, הונדה CR-V 2024, נמצא בשלב הפיתוח. בהתבסס על המידע העדכני ביותר, הופעת הבכורה של רכב השטח החדש צפויה להתרחש מתישהו בשנה הבאה בהתחשב בכך שהפרד המבחן נצפה בשבוע שעבר באירופה. לדגם הבא יהיו הרבה תכונות חדשות, כולל מערכת הנעה חשמלית.

קשה לדון בפרטים מכיוון ששום דבר עדיין לא רשמי. בלי קשר, יש לנו כמה צילומי ריגול שחושפים די והותר. ממה שראינו, ל-CR-V יהיה מרחב פנימי גדול יותר, ויהיה לו עיצוב חדש לגמרי. הנה מה שאנחנו יודעים עד כה על הקרוסאובר המרהיב הזה.

שינויי עיצוב של הונדה CR-V 2024

תמונות הריגול החדשות מראות שהחלק הקדמי והאחורי של הדור הבא של הונדה CR-V 2024 ישונו כדי לגרום לו להיראות טוב יותר. כתוצאה מכך, אנו צופים עיצוב ייחודי עם מספר התקדמות מסקרנת. פרדת המבחן של הדגם החדש עדיין חבויה, אך אין לטעות בממדיו הגדולים יותר. הוא נראה גדול יותר, כולל בסיס גלגלים ארוך יותר, והוא נראה שונה בתכלית מהדגם הנוכחי.

למרות ההסוואה ראינו שהיצרן החליף את הגריל הקדמי המסורתי ואת הקווים הזורמים. מכיוון שנראה שיש לו מכסה מנוע ארוך יותר, הסגנון החדש צריך להיות מושך יותר. הונדה גם תציג ציוד נוסף וכן צבעים חיצוניים חדשים.

שינויים בפנים

באופן טבעי, ייכלל פנים חדש. למרות שאיננו יודעים הכל על הונדה CR-V 2024, אנו עשויים להניח שדגם הסיוויק החדש השפיע על לוח המחוונים. מצד שני, אנו צופים שלדגם הבא יהיה יותר מקום פנימי.

לקרוסאובר CR-V יהיו בוודאי שלוש שורות מושבים, ושטח ההטענה יהיה גדול בהרבה ממה שהוא כרגע. שוב, כל המידע הזה הוא רק ניחוש בשלב זה מכיוון שאנו מחכים להצהרה רשמית מחברת הרכב. בכל מקרה, אנחנו בוודאי יכולים לצפות לראות מספר שיפורים ושינויים, כולל מערכת מידע בידור גדולה יותר, כמו גם שירותים חדשים רבים.

פנים הונדה CR-V 2024

מפרט מנוע ושמועות

להונדה CR-V 2024 החדש יהיו בוודאות את אותן אפשרויות מנוע. ה-1.5 ליטר טורבו-4 בתחתית ההרכב עדיין יוכל להפיק כ-190 כוחות סוס. לא ברור אם הדור הבא ישמור על אותו הדבר או ישנה אותם, אבל גרסה היברידית היא אפשרות.

הדגם הנוכחי משתמש באותו מנוע כמו הונדה אקורד. מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטר ושני מנועים חשמליים יוצרים יחד 212 כוחות סוס. החידוש העיקרי עשוי להיות דגם שכולו חשמלי. מספר מקורות אמינים אומרים שלדור הבא יהיה דגם חשמלי לחלוטין, אבל זה רק ניחוש בשלב זה. נראה כי רכב השטח החשמלי הקרוב של הונדה פרולוג עשוי להשתמש באותה טכנולוגיה. כתוצאה מכך, לדגם ה-CR-V Electric עשוי להיות מספיק כוח וטווח של לפחות 300 מיילים.

2024 הונדה CR-V מאחור

תאריך ומחיר הונדה CR-V 2024

בשנת 2024, מחיר הבסיס של הונדה CR-V החדש יעמוד על כ-27,000 דולר, וזו עלייה קטנה בהשוואה לדגם הנוכחי. אם תיוצר גרסת ה-EV, היא תעלה הרבה יותר מ-$40,000. אנו מצפים שהקרוסאובר החדש יימכר בקיץ הבא.

פוסטים דומים

Leave a Reply