2024 הונדה פרולוג EV סוף סוף מבחן ריגול

1
2024 הונדה פרולוג EV סוף סוף מבחן ריגול

הונדה פרולוג EV 2024 החדשה לגמרי מגיעה לשוק בשנה הבאה. ככל שאנו יכולים לדעת, הדגם הקרוב ירכב על הפלטפורמה העדכנית ביותר שפותחה על ידי ג’נרל מוטורס, והוא ישתמש באותן ערכות סוללות Ultium כמו בלייזר EV הקרוב. בקיצור, אנו מצפים כי רכב השטח הזה יהיה דומה בגודלו לדרכון הונדה המופעל בגז.

הוא גם יוכל לספק טווח נסיעה של כ-250-320 מיילים לטעינה הודות לסוללה הגדולה שלו. באופן כללי, כל זה תלוי בתצורה, ואנחנו יכולים לצפות למספר עצום של שינויים.

2024 Honda Prologue EV Design

צילומי הריגול של הונדה פרולוג EV 2024 זמינים, ונראה כי רכב השטח הקרוב מתחיל לקבל צורה דומה ל-Chevy Blazer EV שנחשף לאחרונה. הונדה מתכננת להציג יותר רכבי EV בעתיד המבוססים על שלדות חדשות שונות עם השותפות האסטרטגית של GM, והונדה פרולוג EV היא הראשונה.

רכב השטח הזה עוצב בלוס אנג’לס בשיתוף צוות העיצוב של הונדה מיפן. זה נראה ממש אטרקטיבי, ואנחנו לא יכולים לחכות לראות את הדגם הזה בלי הסוואה.

שמועות פנים

מבפנים, הונדה פרולוג EV 2024 יהיה שונה במקצת משאר דגמי השברולט, כולל הבלייזר. אנו מאמינים שהוא ייראה דומה לדגם ה- Lyriq שנחשף לאחרונה. ה-lyriq הנוכחי מגיע עם מסך מגע ענק בגודל 33 אינץ’ ומגיע עם אינטגרציה אלחוטית רגילה של Apple CarPlay/Android Auto, טעינה אלחוטית, חמש יציאות USB-C, Wi-Fi, רדיו לווין ומערכת שמע AKG עם 19 רמקולים.

תכונות הסיוע לנהג יכללו רשימה ארוכה של טכנולוגיות. לכן, צפו להתרעת התנגשות קדימה עם בלימת חירום אוטומטית, התראת אופניים צדדית, סיוע להיגוי בשטח עיוור, הגדרת מצלמת 360 מעלות בחדות גבוהה, חניה אוטומטית, וכנראה סופר קרוז עם מערכת נהיגה דיבורית.

מפרט מנוע 2024 הונדה פרולוג EV

הפרטים על מערך המנוע מעורפלים, אך אנו יודעים שה-Prologue EV ירכב על פלטפורמה שפותחה על ידי ג’נרל מוטורס. זה אומר רק אחד, הוא ישתמש באותן ערכות סוללות Ultium כמו GM EV עתידיים.

למקרה שלא ידעתם, אותה סוללה מפעילה גם את ה- Lyriq ובלייזר EV. אם נוכל להסתמך על המפרט של הבלייזר, נוכל לצפות גם לטווח נסיעה של בסביבות 250–320 מיילים לטעינה. כפי שאמרנו, הכל תלוי בקיבולת הסוללה. ראוי להזכיר שהונדה פרולוג יגיע עם שני מנועים חשמליים.

הונדה פרולוג EV 2024

תאריך יציאת הונדה פרולוג EV 2024, מחיר

הונדה פרולוג EV 2024 בדרך, ואנו יכולים לצפות שהרכב השטח החדש יופיע לראשונה מתישהו בשנה הבאה, כנראה בסוף 2023. ככל הידוע לנו, הדגם החדש יהיה זמין ב-LX, EX, EX-L המסורתיים של הונדה, ורמות גימור Touring.

לפי הדיווחים, הבסיס, LX, יעלה 45,000 דולר, בעוד שה-EX יעלה 48,000 דולר, ה-EX-L 51,000 דולר, והטורינג היקר ביותר בסביבות 55,000 דולר. העובדה המהנה היא שמותג היוקרה Acura יציע גם גרסה של הפרולוג, שככל הנראה תיקרא ADX.

פוסטים דומים

Leave a Reply