2024 ביואיק מובלעת היא הדגם האחרון בדור הנוכחי

0
2024 ביואיק מובלעת היא הדגם האחרון בדור הנוכחי

מובלעת ביואיק 2024 בדרך, מספקת שדרוגים קלים בלבד. דגם האנקלאב הוא רכב שטח קרוסאובר בגודל מלא שהוצג על ידי הביואיק לפני 15 שנה. הוא נמצא כעת בדור השני שלו, שהוצג בשנת 2018. ה-Enclave ידועה בפנים היוקרתיים, בישיבה המרווחת והנוחה ובאיכות הנסיעה החלקה.

הוא זמין במגוון רמות גימור ותצורות, והוא מופעל על ידי מנוע V6 אמין. ה-Enclave יכול להושיב עד שמונה אנשים ויש לו שטח מטען גדול. יש לו גם מספר תכונות בטיחות וסיוע לנהג מתקדמות.

סטיילינג מודרני ואטרקטיבי

ביואיק אנקלייב 2024 הקרובה תהיה ככל הנראה שנת הדגם האחרונה של הדור הנוכחי. לכן אנו מסתמכים על עיצוב ידוע ששודרג בשנה שעברה. עם קווים חדים יותר, פנסים צרים יותר ושבכה רחבה, הסגנון החדש מעניק ל-Enclave תמונה אטרקטיבית יותר. השינויים היחידים שהמובלעת של 2024 עשויה לעשות הם צבעים נוספים. כמובן, שינויים חזותיים קטנים הם תמיד אפשרות.

עם זאת, במונחים של מכניקה, לא הרבה השתנה מאז ההיכרות הראשונה. רכב השטח הזה ממשיך לנסוע בארכיטקטורת C1, המספקת נסיעה נעימה ושקטה. חוסר האתלטיות, לעומת זאת, הוא החיסרון הבסיסי של תצורת המתלים והשלדה הזו. עם זאת, דגם ה-Enclave מאוד מסוגנן וזקוף.

עדכוני פנים ביואיק אנקלאב

עיצוב הפנים של מובלעת ביואיק 2024 הוא מאוד יוקרתי ומודרני. בהתחשב בכך שזו שנת הייצור האחרונה, צפויים עדכונים קלים. החומרים ואיכות הבנייה הכללית מעולים, אם כי ניתן למצוא יותר יוקרה בדגמים עם אותו מחיר. עם בסיס גלגלים של כ-121 אינצ’ים, אין זה מפתיע שלאנקלאב יש שלוש שורות מושבים.

תא הנוסעים מרווח למדי, כאשר אפילו השורה השלישית יכולה להכיל בקלות מבוגרים. דברים כמו מסך מגע בגודל 8 אינץ’, נקודה חמה של Wi-Fi ובקרת אקלים תלת-אזורי יישארו. עם זאת, ביואיק תוכל לספק מידע בידור מעודכן ועזרי בטיחות נוספים.

פנים ביואיק מובלעת 2024

תיבת הילוכים, MPG, כושר גרירה

מנוע הבנזין V6 בנפח 3.6 ליטר ימשיך להניע את ביואיק מובלעת 2024. מנוע זה מסוגל להפיק 310 כוחות סוס. הגלגלים הקדמיים מקבלים כוח מהמנוע באמצעות תיבת 9 הילוכים אוטומטית. מטבע הדברים, בחירה בהנעה לכל הגלגלים תגביר את הביצועים, אך מערכת זו היא אופציונלית שוב.

הביצועים הכוללים חזקים בכל נסיבות. האצה חזקה משולבת עם תיבת הילוכים, ואפילו צריכת הדלק מוצקה. דגמים עם הנעה קדמית משיגים בדרך כלל 22 מיילים לליטר ביחד, בעוד שההנעה לכל הגלגלים מביאה להפחתה של 1 קמ”ג בדירוג. לרכב שטח זה קיבולת גרירה ממוצעת למעמד שלו היא כ-5,000 פאונד כשהוא מצויד כהלכה.

צבעי ביואיק מובלעת 2024

2024 Buick Enclave מחיר ותאריך יציאה

המחיר של מובלעת ביואיק 2024 הקרובה יתחיל בכ-45,000 דולר. המחיר עדיין לא רשמי, אך אנו צופים שהמחיר יישאר על כנו. המכירות יחלו בסתיו הבא. לאחר מכן, ביואיק מתכננת להציג את הדור הבא של ה-Enclave SUV. לכן, ה-2025MY יקבל עיצוב מחדש מלא והוא כנראה יציע אפשרויות מנוע חדשות.

פוסטים דומים

Leave a Reply