שברולט טראוורס 2024 מקבל שדרוגים קלים בלבד

0
שברולט טראוורס 2024 מקבל שדרוגים קלים בלבד

שברולט טראוורס 2024 החדשה תהיה כמעט זהה לזה היוצא. עם זאת, אנו מפרגנים לו על ההאצה המהירה, מערכת המידע והבידור הידידותית למשתמש ומרחב הנוסעים והמטען המרשים. עם זאת, תכונות אלו אינן מספיקות כדי להשוות אותה עם מתחרותיה.

עם זאת, בהשוואה לדגמים קודמים, שברולט טראוורס החדש יקבל מספר שיפורים, במיוחד בפנים. מראהו האחורי הגרוע והשימוש הנרחב בפלסטיק קשיח בחלקו הפנימי תוקנו, מה שהופך אותו לבלוט בין היריבים ברמת הפאר ברמת הכניסה. כל גרסאות ה-Traverse מונעות על ידי V6 בנפח 3.6 ליטר (310 כוחות סוס, מומנט של 266 ק”ג) עם תיבת הילוכים אוטומטית בת תשעה הילוכים. הנעה קדמית היא ההגדרה הסטנדרטית, אך הנעה לכל הגלגלים עדיין זמינה כאופציה.

2024 שברולט טראוורס שינויים חיצוניים

גודלו של רכב השטח של שברולט טראוורס הוא מאסיבי, ויש לכך סיבה טובה. רכב השטח הזה ארוך מרוב המיניוואנים בכמעט 17 רגל. הוא אטרקטיבי והוא כולל חישוקי סגסוגת 18 אינץ’ כסטנדרט. יתרה מכך, בבחירת דגם ה-RS, תקבלו גלגל סגסוגת ייחודי בגודל 20 אינץ’. מסילות גג הן סטנדרטיות בכל מקום ואופציונליות ב-LS הבסיסית.

חבילות האסתטיקה Midnight ו-Sport זמינות בגרסאות LS ו-LT, ורבים מהרכיבים החיצוניים מצופים בשחור. ערכת Redline Edition עם תכונות שחורות זהות והדגשות אדומות בחישוקי הסגסוגת זמינה לרמת Premier. באשר לאפשרויות צבע חדשות, רכב השטח החדש כולל כעת מטאלי אפור סטרלינג ומעיל גוון אדום קורן.

תכונות פנים ורמות גימור

שש רמות גימור מוצעות עבור שברולט טראוורס 2024. הוא כולל LS, LT Cloth, LT Leather, RS, Premier ו-High Country. ב-LS שמונה מושבים מגיעים כסטנדרט. למרות שמונה מושבים הם אופציה ב-LT, שאר הטווח מספק מקום לשבעה אנשים. ההבחנה היא שמושב ספסל בשורה השנייה עם שלושה מצבים הוחלף בזוג כיסאות קפטן. זהו אחד מרכבי השטח הבינוניים בגודל 3 שורות שיש בו מספיק מקום לאנשים לשבת בנוחות בשורה האחורית. יש 33.5 אינץ’ של מרווח לרגליים מאחור, עם 38.4 אינץ’ בשורה השנייה.

מסך מגע בגודל 7 אינץ’, אינטגרציה אלחוטית של סמארטפון Apple CarPlay/Android Auto, שישה חיבורי USB (שניים בכל שורה), בלוטות’ לשני מכשירים, שישה רמקולים ורדיו לווייני כלולים כולם.

בְּטִיחוּת

מלבד בלימת חירום אוטומטית, זיהוי הולכי רגל ואזהרת התנגשות קדימה, מאפייני בטיחות נוספים כוללים סיוע בשמירה על נתיב, מחוון מרחק מעקב, אורות גבוהים אוטומטיים ופונקציית נהג נוער.

פנים שברולט טראוורס 2024

שברולט טראוורס 2024 מתחת למכסה המנוע

שברולט טראוורס 2024 החדש הוא רכב שטח המונע על ידי מנוע חזק. דגם זה משתמש במנוע V6 בנפח 3.6 ליטר, המפיק הספק מדהים של 310 כוחות סוס ומומנט של 266 ק”ג. הוא מגיע עם תיבת הילוכים אוטומטית בת תשעה הילוכים והנעה קדמית כמערך סטנדרטי.

עם זאת, כמו בעבר, ניתן לקבל הנעה לכל הגלגלים כאופציה. אנחנו גם חייבים להזכיר שעם המנוע הזה, לטראברס יש את היכולת לגרור 5000 פאונד.

שברולט טראוורס 2024 מאחור

2024 שברולט טראוורס מחיר, תאריך יציאה

לגרסת LS הנעה קדמית של שברולט טראוורס 2024 יהיה מחיר מומלץ לצרכן (MSRP) של $33,920. מחיר זה כולל את עלות היעד. רמת הגימור High Country שמגיעה עם החבילה העליונה תעמוד על כ-51,400$. המחיר של מערכת הנעה לכל הגלגלים מתחיל ב-2,000 דולר ועשוי לעלות או לרדת בהתאם לרמת הדגם.

רוב מתחרי השטח עם 3 שורות, כמו קיה טלורייד, יונדאי פאליסייד, טויוטה היילנדר, סובארו אסנט, פולקסווגן אטלס, פורד אקספלורר וניסאן פאת’פיינדר, מתחילים באותו טווח מחירים. בכל מקרה, הונדה פיילוט עולה משמעותית יותר, והוא מתחיל בכ-38,000 דולר לדגם הבסיסי. אנו מצפים שה-Traverse החדש יימכר במחצית השנייה של 2023.

פוסטים דומים

Leave a Reply