קניות רכב לילד שלך? מגזין “הורים” נותן את הראש לסובארו אימפרזה לנהגים נוער

6
קניות רכב לילד שלך?  מגזין “הורים” נותן את הראש לסובארו אימפרזה לנהגים נוער
בעוד שצורכי הנסיעה בחורף של נהג העשרה שלך אולי לא כל כך קשים, הנעה לכל הגלגלים הסטנדרטית בכל דגמי סובארו אימפרזה יכולה להיות מרגיעה באקלים מועד לשלג.

אני איש מכוניות, ללא ספק. אבל במקרה אני גם אבא. ויש לי שני ילדים שיוצאים לקולג’ בסתיו הקרוב, עם נסיעה של כ-30 מייל לכל כיוון באקלים שמקבל את חלקו של מזג האוויר החורפי. בזמן שחשבתי קדימה לאיזה סוג מכונית המשפחה שלנו צריכה לחפש כדי לתמוך בצעד הבא בחייה, מותג סובארו, עם היצע יפה של מכוניות קטנות וחסכוניות בדלק שבמקרה הן עם הנעה לכל הגלגלים. לאורך ההרכב, היה הראשון שעלה בראשי. אז התזמון היה מקרי כאשר התראת גוגל הופיעה בתיבת הדואר הנכנס שלי על הודעה לעיתונות של סובארו המכריזה כי מגזין הורים אישר את סובארו אימפרזה לשנת 2020 לנהגים נוער.

נכון, ה הודעה לעיתונות של סובארו אינו חדש, אז הדוא”ל הספציפי הזה של התראת Google היה אחד מאותם מקרים של “מוטב מאוחר מאשר אף פעם”.

מערכת Google Alert, שאמורה להודיע ​​למשתמשים כאשר אתרים מוסיפים תוכן חדש המכיל מילות מפתח שצוינו, מובן שאינה מושלמת. ולעתים קרובות, הוא טועה בתוכן ישן שעבר למיקום חדש באתר אינטרנט בתוכן חדש.

אמנם פספסתי את זה במקור, אבל ההודעה לעיתונות של סובארו מאפריל 2020 על אישור מגזין “הורים” לסובארו אימפרזה לנהגים נוער הופיעה כהתראה בתיבת הדואר הנכנס שלי ב-29 בדצמבר. אבל בהתחשב במצב הנוכחי שלי בקניות מכוניות, אני שמח על כך. עשה.

כשציינתי בפני אחד מילדיי שחשבתי שסובארו עשוי להתאים כנהג היומי של הנסיעה בקולג’, עיניה אורו – מובן כי היא הפכה למעריץ גדול של זיכיון מהיר ועצבני. עם זאת, היה סמוך ובטוח שלא אלך לקניות עבור סובארו WRX מעודנת המצוידת ב-NOS ובאגזוז של פארקן.

אני יודע טוב יותר מאשר לשים משהו כזה בידיים של נהגים חדשים. ואני גם לא אקנה את הדגם הספציפי של 2020 שמגזין הורים תומך בו.

אבל אימפרזה נחמדה ומשומשת?

כן, זה יכול להיות בדיוק הדבר עבור נוסע יומי שהוא זריז, מהנה למדי, אמין ומצויד להתמודד עם נסיעה מדי פעם הביתה מהקמפוס בכבישים מושלגים.

להלן כמה מהנקודות החוזק שעליהן מצביע המגזין “הורים” בתמיכתם לסובארו אימפרזה לנהגים נוער:

  • דירוג כולל של חמישה כוכבים מאת המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים (NHTSA)
  • סובארו סימטרית רגילה הנעה לכל הגלגלים, אשר, לפי סובארומספק “יציבות טובה יותר, יעילות ותגובה מהירה יותר לתנאי החלקה” על ידי סיוע “לספק העברה חלקה של כוח לכל ארבעת הגלגלים”
  • צריכת דלק של עד 36 קמ”ג במהלך נסיעה בכביש מהיר (שאגב, כנראה תהיה ההגדרה העיקרית לנסיעה היומית של הילדים שלי בקולג’)
  • מרחב מטען בשפע עם סגנונות סדאן ו-5 דלתות

לפי יצרנית הרכב, מגזין “הורים” ציין גם כי “97 אחוז מהאימפרזה שנמכרו בעשר השנים האחרונות עדיין על הכבישים כיום”, וזה נתון מבורך עבור קונה כמוני שכנראה יעשה קניות “הבאר- שוק משומש” עבור הסטודנטים שלי בקרוב.

כן, מלגות עוזרות. אבל הם בהחלט לא מכסים הכל.

על הסופר

ביל הייוורד

ביל הייוורד, סופר, משווק וחובב מכוניות, הוא עורך ומוציא לאור של AutoNewsblaster. במקור יליד פרברי מרילנד של וושינגטון הבירה, הוא מתגורר כיום בדרום מרכז פנסילבניה. צור קשר: [email protected] או 717-968-0883.

פוסטים דומים

Leave a Reply