עיצוב מחדש של יונדאי פאליסאד 2024, מפרט מנוע, תאריך יציאה ומחיר

1
עיצוב מחדש של יונדאי פאליסאד 2024, מפרט מנוע, תאריך יציאה ומחיר

יונדאי פאליסאד 2024 הקרובה תהיה בעלת פנים יוקרתי, נסיעה חלקה ומרחב לכל המשפחה. רכב השטח הגדול ביותר של החברה מגיע במספר רמות גימור, החל מהדגם הבסיסי המשתלם ועד לדגם הקליגרפיה היוקרתי הדומה ביותר לג’נסיס GV80. דגמי הפרימיום מגיעים עם מאפיינים כמו גג שמש פנורמי, ניווט בלוח, ומושבי עור מרופדים, אך כל הדגמים מגיעים עם מספר תכונות טכניות וקישוריות כסטנדרט.

בדיוק כמו בעבר, ה-Palisade מונעת על ידי מנוע V-6 חזק בנפח 3.8 ליטר, יחד עם תיבת שמונה הילוכים אוטומטית. הוא מפיק 291 כוחות סוס חלקים.

2024 יונדאי פאליסאד מתיחת פנים

עיצובה של יונדאי פאליסייד ספג ביקורת לא מבוטלת. למרות העובדה שהדעות על הסגנון הכללי משתנות לא מעט, אנחנו חושבים שהוא נראה טוב במיוחד. עבור שנת הדגם 2024, היצרן יבצע כמה שינויים, ויוסיף עיצוב גלגל חדש, כמו גם גריל קדמי חדש, פנסים ראשיים חדשים, ופנסיות חדשות לפגושים הקדמיים והאחוריים כאחד.

ה-Palisade הוא רכב שטח בעל שלוש שורות בגודל ממוצע בערך המסווג כדגם בינוני. לקיה טלורייד, להונדה פיילוט ולטויוטה היילנדר יש מימדים שיחסית דומים זה לזה.

פנים נעים

הפנים של יונדאי פאליסאד 2024 נותן רושם של רכב שטח יקר יותר. החומרים מעולים, המושבים נעימים ועיצוב הפנים יוקרתי. לשנת 2024, היצרן יתכנן מחדש את לוח המחוונים, מקבץ המדידות, עיצוב גלגל ההגה וחומרי ישיבה. שיפורים אלה שומרים על ה-Palisade מעודכן, מסוגנן וחדיש. הדגם הבסיסי של Hyundai Palisade מגיע מצויד היטב עם Android Auto, Apple CarPlay ויציאות USB-C חדשות בשורה הראשונה והשנייה.

כמו בעבר, שמונה אנשים יכולים להתאים בפליסאד, אבל המספר הזה יורד לשבעה אם תבחר במושבים של הקפטן בשורה השנייה. בנוסף לפינת הישיבה המרווחת, ה-Palisade מתהדר בתא מטען גדול.

אפשרויות בטיחות

מספר רב של תכונות טכנולוגיות בסיסיות של בטיחות וסיוע לנהג מגיעות עם ה-Palisade. אלה כוללים חיישני חניה מאחור, בקרת שיוט אדפטיבית במהירות מלאה, התראת נוסע מאחור, ניטור נקודה עיוורת, התראה על תנועה חוצה מאחור וסיוע ביציאה בטוחה.

הוא כולל גם בלימת חירום אוטומטית, סיוע בשמירה על נתיב, אזהרת תשומת לב לנהג, אורות גבוהים אוטומטיים וחיישני חניה מאחור.

פנים יונדאי פאליסאד 2024

מפרט מנוע 2024 יונדאי פאליסייד

כפי שאמרנו, יונדאי פאליסאד 2024 החדשה תמשיך להיות מונעת על ידי מנוע V-6 בנפח 3.8 ליטר ותיבת שמונה הילוכים אוטומטית. המנוע מפיק 291 כוחות סוס, המציע תאוצה נהדרת. בכמה בדיקות, ה-Palisade הגיעה ל-60 קמ”ש מאפס תוך 6.9 שניות, ונדרש 182 רגל כדי לעצור מ-70 קמ”ש. התברר שהוא קצת יותר איטי מהשברולט טראוורס אבל מהיר יותר מהטלורייד.

תיבת ההילוכים משתנה אוטומטית בצורה חלקה, והנעה לכל הגלגלים זמינה כאופציה ברמות הגימור SE, SEL ו-Limited אך היא סטנדרטית בקליגרפיה המובילה. הנעה קדמית היא ברירת המחדל. עם מתג הנגרר שהסוחר נותן לך, הוא יכול למשוך עד 5,000 פאונד.

יונדאי פאליסאד 2024 מאחור

מחיר ותאריך שחרור של יונדאי פאליסייד 2024

ליונדאי פאליסאד SE 2024 עם הנעה קדמית (FWD) יהיה מחיר התחלתי של 34,950 דולר. ה-SE שמגיע עם הנעה לכל הגלגלים הוא 36,950 דולר.

המחיר של רמת הגימור SEL הוא 37,950 דולר, בעוד שה-XRT עולה 40,250 דולר. דגמי Palisade Limited ו-Calligraphy הם היקרים ביותר. המחירים שלהם מתחילים ב-$46,500 ו-$48,900, בהתאמה. אם אתם מחפשים רכב שטח כמו זה, כדאי לשקול קניות צולבות עבור Kia Telluride, אשר דומה מבחינה מכנית לזו וזולה במקצת. שברולט טראוורס, ניסאן פאת’פיינדר ופולקסווגן אטלס הן כולן מתחרות שנמצאות באותו סגמנט עם ה-Palisade.

פוסטים דומים

Leave a Reply