סקירת Acura ADX 2024 – 2023 / 2024 רכב שטח חדש

2
סקירת Acura ADX 2024 – 2023 / 2024 רכב שטח חדש

Acura ADX 2024 הקרוב יהיה ה-EV הראשון של המותג והוא יגיע מאוחר יותר בשנת 2023. זהו רכב שטח חשמלי לחלוטין עם עיצוב מרגש ופנים מודרניים מאוד. נכון לעכשיו, אין לנו את כל המידע, אבל רוב הדברים כבר זמינים. מעניין לציין שאקורה/הונדה תתאחד עם ג’נרל מוטורס ותבנה את רכב השטח ADX.

הודות לכך, דגם זה יציע ארכיטקטורת Ultium וטכנולוגיית הסוללה שלו. לכן, אקורה ADX תהיה דומה מכנית לרכבים של שברולט, אך הפנים והחוץ יהיו של אקורה לחלוטין. ללא עיכובים נוספים, זה מה שאתה צריך לדעת על הדגם החדש הזה.

עיצוב חוץ

אמנם אנחנו לא יודעים הכל על 2024 Acura ADX, אבל כמה דברים זמינים. העובדה שהדגם החדש יישב על ארכיטקטורת BEV3 של GM היא כיום אחד הדברים הבודדים שאנו יכולים לומר בוודאות. זוהי פלטפורמה חדשה, המציעה מספר פתרונות טכנולוגיים חדישים, בעיקר במונחים של טעינה וטכנולוגיית סוללה כללית.

ה-Acura ADX תוכל לספק חווית נהיגה מובחרת עם התנהגות מרגשת ונסיעה נעימה הודות לכך. הסטיילינג נראה מודרני ואטרקטיבי. רכב השטח הזה לא עתידני מדי, וזה דבר חיובי. ה-ADX ישבץ מתחת לדגם RDX מבחינת גודל. רוב האלמנטים החיצוניים יילקחו מהקונספט של Precision, אך העיצוב הרשמי אינו זמין עדיין.

פנים עתידני

החלק הפנימי של 2024 Acura ADX הוא תעלומה נוספת. מומחי רכב רבים צופים תא נוסעים מרווח ומודרני במיוחד. למבוגרים אמורה להיות מעט בעיות להשתלב בשתי השורות בתוך הדגם החדש. מכיוון שהסוללה תשב מתחת לרצפה, מרווח הרגליים ומרווח הראש צריך להיות מספיק. אנו גם צופים חדר מטען גדול ומכובד עם נפח ממוצע לכיתה.

עם לוח מחוונים מרשים, מושבים נוחים והרבה שירותים סטנדרטיים, אקורה ADX תהיה להיט מיידי. אנו בטוחים שלקונספט Precision לא תהיה השפעה משמעותית על עיצוב הפנים בגלל האופי ההיפר-עתידני שלו. יצרנית הרכב היפנית צריכה לצמצם מעט את הדברים, אך אנו בטוחים שהיא תאמץ את הטרנדים העדכניים ביותר של EV.

פנים Acura ADX 2024

טווח נסיעה אקורה ADX, טעינה

להונדה/אקורה לא תהיה טכנולוגיית סוללות משלה בשנתיים-שלוש הקרובות. בגלל זה, ה-Acura ADX 2024 ישאל טכנולוגיה מג’נרל מוטורס. כן, טכנולוגיית סוללת Ultium תיפרס, וזה נהדר לשמוע. סוללות Ultium נעות בין 50 קוט”ש ל-200 קוט”ש. איננו יודעים אילו גדלי סוללות יציע רכב שטח ADX, אך מצפים לטווח נסיעה של כ-300 מיילים.

תוצע יכולת הטעינה המהירה של DC, אז צפו לטעינה של 300kW כאופציה. מבחינת הספק, ADX תפיק 240 כוחות סוס, לכל מקור. כמובן, אנחנו מדברים על גרסת המנוע היחיד. עם שני מנועים חשמליים, רכב השטח הזה יוכל לפתח כ-350 כוחות סוס.

מפרט 2024 של Acura ADX

מחיר ותאריך יציאה של Acura ADX לשנת 2024

רכבים חשמליים כמו 2024 Acura ADX עולים בדרך כלל בין 60,000 ל-80,000 דולר. ממה שאנחנו יודעים, SUV ADX יעלה קרוב ל-60 אלף דולר. המכירות יתחילו בסתיו הקרוב, אך לפני כן, אקורה תחשוף את כל הפרטים המכריעים בנוגע לדגם הכל-חשמלי החדש שלה.

פוסטים דומים

Leave a Reply