סקירת ניסאן קשקאי 2024 – 2023 / 2024 רכב שטח חדש

0
סקירת ניסאן קשקאי 2024 – 2023 / 2024 רכב שטח חדש

ניסאן קשקאי 2024 הקרוב יקבל מתיחת פנים באמצע המחזור. יש סיבה טובה לכך שהוא הקרוסאובר הנמכר ביותר של ניסאן באירופה. הקשקאי 2023 עשוי לקבל פלטפורמה חדשה לפני 2024MY. כרגע שום דבר לא רשמי, אז זו רק שמועה. בדומה למודל Rogue, המודל הנוכחי מבוסס על ארכיטקטורת CMF-CD.

דגם הדור הבא לא יהיה כאן בקרוב. לכן, לא צפוי לא עיצוב מחדש ולא מהפך פנימי. מכיוון שגם המנוע די חדש, יבוצעו רק שינויים קלים בדגם הקשקאי. כמובן, אנו מחכים בקוצר רוח למידע נוסף מניסאן, במיוחד בהתייחס לפלטפורמה החדשה.

ניסאן קשקאי מציעה טכנולוגיית ePower Hybrid

מנוע ה-1.3 ליטר המניע את ניסאן קשקאי 2024 יישאר זהה. זוהי מערכת היברידית המסייעת למנוע גז מוגדש טורבו. זו מערכת שונה ממה שיש לשאר הסגמנט להציע. ליתר דיוק, המנוע משמש להנעת גנרטור. ישנן שתי תפוקות נפרדות זמינות, עם 140 כוחות סוס ו-160 כוחות סוס. כמה תחזיות מצביעות על תפוקה חזקה יותר עם כ-190 כוחות סוס.

יחד עם תיבת ההילוכים האוטומטית CVT, יופיע שוב סידור היברידי מתון של 12V. למקרה שלא היית מודע, לקשקאי יש בעיות בפליטת ה-CO2 שלו, ולכן מערכת ההנעה הדיזל אינה זמינה כרגע. שום דבר לא ישתנה במערך המנועים, אם כי הקרוסאובר הזה עשוי לקבל כוח נוסף.

עדכוני פנים

ניסאן קשקאי 2024 יקבל שדרוגי פנים חשובים יותר. זוהי תוצאה הגיונית בהתחשב בכך שניסאן חייבת לספק גם תכונות בטיחות חדשות וגם טכנולוגיות מעודכנות. אנו צופים גרפיקה טובה יותר עם עדכון מערכת המידע והבידור הקרוב.

עם זאת, הממדים של אפשרויות מסך המגע צריכים להישאר זהים. על פי מקורות מסוימים, ניסאן תעדוף את רמת הגימור הבסיסית, ותספק תכונות זקופות יותר. צפו ליותר מתקנים נוספים וריפוד יוקרתי יותר.

פנים ניסאן קשקאי 2024

מתיחת פנים חיצונית

יש לבצע שיפורים חזותיים צנועים בניסאן קשקאי 2024. מאז שדגם הדור החדש יצא לראשונה, הקרוסאובר הזה לא יביא לשינויים משמעותיים. אין צורך כי לדגם הקשקאי עיצוב מאוד מושך וזקוף. יש לו כיסוי קדמי שנראה פריך וגריל V-Motion שניתן לזהות בקלות. לצדדים, הקשקאי נראה מיוחד, ואפילו החלק האחורי הוא פרימיום.

אנו צופים צבעים חדשים, אולי גלגלים אופציונליים חדשים, או קווי אופי חדשים, כי ניסאן ללא ספק תנסה לשפר כמה היבטים. הבעיה היא שה-2024MY לא נראה מיד באופק, מה שמקשה על התחזיות. לבסוף, מהדורה מיוחדת חדשה או חבילת הופעה יכולה להיות מוצעת.

תאריך יציאת ניסן קשקאי ב-2024

תאריך יציאת ניסאן קשקאי 2024, מחיר

מחירו של ניסאן קשקאי 2024 החדש יחל בסביבות 24,000 דולר. נכון לעכשיו, אין לנו מידע רשמי, אבל שדרוגים קלים ככל הנראה יעלו מעט את המחיר. המכירות יתחילו בקיץ 2023, באירופה, בעוד שהגרסה המפרטת בארה”ב תצא למכירה זמן קצר לאחר מכן. למקרה שלא ידעתם, תוכלו להשיג את הקרוסאובר הקשקאי בארה”ב, שם ניתן להשיג את הדגם הזה כ-Nissan Rogue Sport.

פוסטים דומים

Leave a Reply