סובארו אסנט 2024 עשויה להפוך לרכב שטח היברידי

0
סובארו אסנט 2024 עשויה להפוך לרכב שטח היברידי

סובארו אסנט 2024 הקרובה תצא למכירה עם שינויים צנועים בלבד. כתוצאה מכך, לפי המקור, לדגם החדש יהיה אותו מחיר התחלתי. לכן, אנו מצפים לראות שדרוגים חזותיים קטנים, ולאחר מכן עדכונים פנימיים חשובים.

אמנם המראה שלו יישאר, אבל הפנים צפויים לרכוש יותר מתקני היי-טק. מנוע הגז של ה-Ascent SUV חזק ואמין, ולכן הדברים מתחת למכסה המנוע יישארו שלמים. למרות שחלק מהספקולציות טוענות שייעשה שימוש במערכת הנעה היברידית, זה עדיין לא יקרה. מה שלא יהיה, זה מה שאנחנו יודעים עד כה.

מפרט סובארו Ascent

סובארו אסנט 2024 הבאה תופעל על ידי אותו מנוע כמו הדגם הנוכחי. יש לו מנוע 2.4 ליטר חזק ואמין. מערכת הנעת בנזין זו היא מנוע בנזין בעל ארבעה צילינדרים בוקסר בעל 260 כ”ס. בנוסף, מנוע זה יכול לייצר מומנט של 277 ק”ג.

סובארו תמשיך לספק את אותה תיבת הילוכים CVT. סובארו אסנט מציעה תאוצה חזקה ו-23 קמ”ג מכובדים בשילוב עם הכוח הזה. למרות שמערכת הנעה היברידית היא אפשרות עבור 2025MY, המנוע החדש לא יופיע בקרוב. כמובן שמערכת ה-AWD המפורסמת של סובארו תוצע שוב.

תכונות פנים

רק שיפורים מינימליים יבוצעו בתוך סובארו אסנט 2024. תא הנוסעים נראה נקי ומודרני מאוד. יהיה מקום לשבעה נוסעים ושלוש שורות מושבים. הפנים די מרווח, והוא גם נוח. יבוצעו כמה שיפורים קלים בעלייה הבאה. מלכתחילה, גרסה חדשה של מערכת המידע והבידור נמצאת בעבודות.

בנוסף, רכב השטח הזה יוסיף תכונות בטיחות חדשות. עם זאת, כל הסיוע החדש יוצע כאופציה. הריפוד שהוא גם סטנדרטי וגם אופציונלי, לדעתנו, יחזיק מעמד. סובארו, לעומת זאת, כנראה תצמצם במספר הכפתורים הפיזיים. מלבד זאת, פריסת תא הנוסעים לא השתנתה.

פנים סובארו אסנט 2024

סטיילינג מודרני

סובארו אסנט 2024 הקרובה עשויה לקבל עדכון אסתטי. על פי הדיווחים, רכב השטח הזה יהיה בעל מראה אגרסיבי יותר, פנסים חדים כתער ופנסים אחוריים מעודכנים. בנוסף, גרסאות מסוימות יקבלו צמיגי שטח חדשים. גם רמת הגימור Wilderness מבית סובארו תהיה מוצעת.

סובארו מוכרת כיום רכבי שטח מסוג פורסטר ואאוטבק עם גרסת השטח הזו. הדגם האחרון הציג לראשונה מהדורת אוניקס חדשה כמו גם צבעי חוץ חדשים כמו Autumn Green Metallic ו-Cinnamon Brown Pearl. ובכל זאת, השדרוגים החזותיים יהיו מינוריים, אז אל תצפו לרענון משמעותי מה-2024MY.

מפרט 2024 של סובארו Ascent

תאריך ומחיר סובארו Ascent 2024

סובארו אסנט 2024 תצא למכירה בהמשך הקיץ הבא, לפי הדיווחים. רכב השטח בן שלוש השורות יקבל עדכונים קלים, כך שמחיר התחלתי של 34,000 דולר יישאר. עם זאת, אתה יכול לבחור בגזרת ה-Touring היוקרתית, שעלותה כ-50 אלף דולר. מכיוון שתאריך ההשקה הרשמי עדיין רחוק, סובארו תחשוף פרטים רשמיים נוספים בחודשים הבאים.

פוסטים דומים

Leave a Reply