סובארו אאוטבק 2024: שינויים, מפרט, תאריך יציאה

1
סובארו אאוטבק 2024: שינויים, מפרט, תאריך יציאה

סובארו אאוטבק 2024 הקרוב אמור לקבל שדרוגים קלים. הדגם הנוכחי עבר מהפך דרמטי יותר, ולכן הדגם הבא אמור לראות רק שינויים קטנים. זה כולל כמה שינויים בתא הנוסעים כמו גם כמה שיפורים קוסמטיים צנועים. סביר להניח שהדברים יישארו כפי שהם מתחת למכסה המנוע, ממה שאנחנו יודעים.

מהדורת האוניקס של דגם האאוטבק כוללת שתי אפשרויות מנוע, בניגוד לכמה רמות גימור אחרות. לצד דגם ה-Touring המוביל, זמינה גם גרסת Wilderness, המספקת יכולת שטח מרשימה. המחיר צריך להישאר והנה כל מה שאתה צריך לדעת על הדגם החדש הזה.

מתיחת פנים מינורית

לפני זמן לא רב הציגה סובארו עיצוב חדש. פאסיה קדמית חדשה עם פנסי LED חדשים ושבכה גדולה יותר אינה קיימת והיא לא תראה שדרוגים נוספים. עם זאת, סובארו אאוטבק 2024 יזכה בגלגלים אופציונליים חדשים וקווים זוויתיים יותר. ובכל זאת, זה רחוק מלהיות מתיחת פנים משמעותית. כן, יהיו כמה שיפורים קוסמטיים. לפי מה שידוע לנו, תוצג גרפיקה חדשה של פנס אחורי ויש להציע צבע חיצוני אחד או שניים חדשים.

הפרופורציות של רכב השטח האאוטבק נשארות זהות מכיוון שהוא ישתמש באותה פלטפורמה. לאוטבק יש גם גובה רכיבה של 8.7 אינץ’. לסובארו יש רמת גימור שנקראת Wilderness אם רוצים נסיעה גבוהה יותר ויכולת שטח טובה יותר.

מחיר סובארו אאוטבק 2024

מפרט מנוע

לסובארו אאוטבק 2024 הקרוב עדיין תהיה מגוון רחב של אפשרויות בחירה. מנוע הבוקסר בנפח 2.4 ליטר סטנדרטי ברמת הגימור XT. מנוע זה יכול להפיק עד 260 כ”ס ומומנט של 277 קג”מ. יש גם מנוע 2.5 ליטר עם 182 כוחות סוס ומומנט של 170 ק”ג. לא משנה באיזה מנוע תבחרו, סובארו מציעה תיבת הילוכים אוטומטית CVT אמינה וחלקה.

צריכת הדלק של המנוע האופציונלי היא 30 קמ”ג בכביש המהיר ו-23 קמ”ג בעיר. לגבי אפשרות הכוח הבסיסית, הקילומטראז’ בכביש המהיר של 33 mpg נשמע מבטיח. ובכל זאת, לסובארו אין כוונה לשפר את ביצועי האאוטבק.

סובארו אאוטבק Wilderness

כפי שציינו, סובארו אאוטבק 2024 תציע את גרסת ה-Wilderness לשטח. זוהי רמת גימור חדשה יחסית, כך שאנו לא מצפים לשיפורים נוספים. עם זאת, אין צורך לשפר דבר, כי מדובר בגרסה מרשימה עם מרווח קרקע נוסף. ה-Outback Wilderness מספק 9.5 אינץ’ של גובה נסיעה, פגושים נועזים יותר, צמיגים חדשים ומדבקת מכסה מנוע ייחודית.

הסטיילינג יותר אגרסיבי, באופן טבעי. ובכל זאת, ההתמקדות היא ביכולת השטח, כך שלדגם זה יש חישוקי סגסוגת גדולים יותר בגודל 17 אינץ’ כסטנדרט. סובארו הוסיפה גם מיגון גחון, צלחות החלקה ומסילות גג. נוסף על כך, גג השמש זמין והוא נראה זקוף מאוד. לבסוף, גרסה זו תציע מצבי נהיגה שונים ומערכת AWD רגילה.

2024 סובארו אאוטבק Wilderness

תאריך שחרור ומחיר סובארו אאוטבק 2024

המחיר של סובארו אאוטבק 2024 החדש יישאר, כך שהוא יעלה בסביבות 28,000 דולר. מהדורת אוניקס אאוטבק מובחרת יותר תעלה מעל 35,000$ ורמת הגימור Wilderness תעלה מעל 40,000$. המכירות של דגם האאוטבק הבא יחלו בקיץ הבא, לפי הדיווחים.

פוסטים דומים

Leave a Reply