ניסאן פאת’פיינדר 2024 עשויה להציג דגם AWD היברידי

0
ניסאן פאת’פיינדר 2024 עשויה להציג דגם AWD היברידי

ניסאן פאת’פיינדר 2024 הקרובה עומדת להציג כמה שדרוגים חשובים. השדרוג הגדול ביותר צריך להיות מערכת הנעה היברידית. נוסף על כך, כל רמות הגימור יציעו מערכת AWD סטנדרטית, לפי דיווחים. ניסאן פאת’פיינדר הוא רכב שטח בינוני/ הוא מגיע עם מסורת, כפי שהוצג לראשונה לפני שלושה עשורים.

הוא מציע חלל פנים מרווח ונוח לעד שבעה נוסעים וידוע בגיוון וביכולות השטח המסוגלות שלו. הדור האחרון של Pathfinder מצויד במנוע V6 אמין והמון תכונות חובה מודרניות. יצרנית הרכב היפנית תחשוף פרטים נוספים בחודשים הבאים. עד שזה יקרה, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על רכב השטח המרשים הזה.

שדרוגים קוסמטיים קלים

מלבד מערכת ההנעה ההיברידית החדשה, אנחנו לא חושבים שניסאן פאת’פיינדר 2024 יעבור התקדמות משמעותית כלשהי. המראה הכללי צריך להישאר זהה, לכן, שפת העיצוב הנוכחית נוכחת שוב. ל-Pathfinder מראה אתלטי אך מעודן.

גם פלטפורמת ה-D נשארה, אבל ניסאן יכולה לשדרג את המכניקה. אמנם אין הרבה זריזות, אבל הוא מספק נסיעה נעימה וחלקה, והטיפול נראה טוב בהרבה ממה שהיה בגרסה הקודמת. עם רמות גימור רבות, יש הרבה גרסאות מרגשות שאתה יכול לבחור מהן. ה-2024MY אמור לספק עדכונים חזותיים קלים, צבעים חדשים ואולי גם חבילת מראה חדשה.

פנים מקבל עדכונים חשובים יותר

גם הפנים יזכה לעדכונים קלים. זהו חלל פנים איכותי עם הרבה מקום לכל הנוסעים. המחוונים מודרניים, מערכת המידע והבידור מעודכנת והכל נראה אלגנטי וזקוף. הבסיס 2024 Nissan Pathfinder מגיע עם מסך מגע בגודל שמונה אינץ’, Android Auto, Apple CarPlay, יציאות USB רבות ו-Bluetooth.

מצד שני, תצוגה בגודל תשעה אינץ’ היא אופציונלית, יחד עם בקרת אקלים תלת-אזורית, מערכת סאונד מובחרת של Bose ומקבץ מד דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ’. ניסאן תכין יותר מתקנים סטנדרטיים, חבילת טכנולוגיה חדשה, ואולי ערכת צבעי פנים חדשה.

פנים ניסאן פאת'פיינדר 2024

מפרט מנוע ניסאן פאת’פיינדר, AWD, היברידית

בתור התחלה, ניסאן פאת’פיינדר 2024 אמור לקבל מערכת הנעה היברידית. זה לא רשמי, אבל זה מדווח על ידי מקורות אמינים רבים. יתרה מכך, ניסאן מתכננת להציג מערכת AWD בכל רמות הגימור, מה שעשוי להיות שדרוג חשוב. מנוע V5 בנפח 3.5 ליטר יישאר, והוא יפיק 285 כ”ס ומומנט של 260 קג”מ. ניסאן מציעה גם תיבת הילוכים אוטומטית חלקה בת תשעה הילוכים.

איכות הנסיעה טובה מאוד, גם עם גרסת ה-Rock Creek בשטח. דגם זה יפיק מעט יותר כוח. באשר ליעילות הדלק, ניסאן פאת’פיינדר מקבל 20 קמ”ג בעיר ו-27 קמ”ג בכביש המהיר. גרסה היברידית תשפר את הנתונים הללו, אין ספק בכך.

2024 ניסן פאת'פיינדר רוק קריק

מחיר ניסאן פאת’פיינדר 2024, תאריך יציאה

המחיר של ניסאן פאת’פיינדר 2024 החדש יישאר, אז צפו למחיר שמתחיל בסביבות 37,500 דולר. המכירות יתחילו מאוחר יותר בשנת 2023. אנו נודיע לכם על הגרסה ההיברידית ברגע שניסאן תחשוף את כל הפרטים.

פוסטים דומים

Leave a Reply