משלחת פורד 2024 תציג שינויים רבים

0
משלחת פורד 2024 תציג שינויים רבים

היכונו למסע פורד 2024, רכב שטח חדש באופק. רכב השטח בגודל מלא זה נראה מאוד מודרני ויש לו כל כך הרבה מה להציע. למשלחת יש עיצוב יחיד, למרות שרוב רכבי השטח בנויים ממסגרת סולם.

זהו רכב השטח היחיד של פורד הזמין כעת ללא מערכת הנעה היברידית. אבל החל משנת 2024, זה ישתנה, לפי דיווחים. חוץ מזה, ככל הנראה דגם ה-Expedition יקבל כמה שדרוגים קוסמטיים ועדכוני פנים.

מתיחת פנים חיצונית

משלחת פורד 2024 הקרובה נראית בדרך כלל זהה במשך שנים. עם כיתוב פורד גדול בחזית, הרשת הקדמית רחבה וארוכה כאחד. נעשה שימוש בפנסים ליניאריים וזה יימשך גם בעתיד. פגושים אינם בולטים ומשולבים בעיצוב. גלגלים מגיעים במגוון גדלים, כולל סגסוגות קלות בגודל 20 אינץ’.

מבחינת שדרוגים, לפי הדיווחים, Expedition תזכה לשדרוגים קלים בחזית הקדמית. צבעים חיצוניים חדשים הם גם התוצאה הסבירה ביותר. נכון לעכשיו, הדגם הזה מציע הרבה צבעים, כולל אגת שחור, רפיד אדום, כחול אינסופי ו-Star White.

עדכוני פנים של פורד Expedition

משלחת פורד 2024 הבאה תמשיך להציע חלל פנים מרווח, נוח ומודרני מאוד. יש לו כיסאות מעודכנים עם יותר ריפוד. יש שלוש שורות של מושבים ואפילו השורה השלישית מספקת מרווח מתאים לרגליים. אופציונלי, Expedition SUV מציע גג ויסטה מרשים, שהוא גג פנורמי. המסך האנכי בגודל 15 אינץ’ המשמש למערכת המידע והבידור הוא גולת כותרת נוספת.

אנו מצפים לראות גרסה חדשה של המידע והבידור ועזרים חדשים לסיוע לנהג. לבסוף, דגם ה-Expedition יקבל את מערכת הנהיגה הדיבורית החדשה של פורד BlueCruise. ככל הנראה, מערכת זו תהיה זמינה ברמות הגימור הגבוהות ביותר בטווח הבלעדי.

פנים פורד Expedition 2024

מפרט מנוע

מתחת למכסה המנוע, פורד Expedition 2024 תמשיך להציע מנוע 3.5 ליטר V6 ידוע. מדובר ביחידת בנזין כפול-טורבו, המסוגלת להפיק בין 380 ל-440 כוחות סוס. זה תלוי ברמת הגימור שבה אתה בוחר. בכל מקרה, הנעה על ארבע גלגלים היא אופציונלית, ופורד מציעה תיבת 10 הילוכים אוטומטית אמינה. איכות הנסיעה טובה, כולל טיפול מעולה. אם אתם מחפשים גרסה לשטח, רמת גימור טימברליין היא הדרך ללכת.

יעילות הדלק לא כל כך גדולה, שכן רכב השטח הזה יורד מעט מתחת ל-20 קמ”ג ביחד. לכן, מערכת הנעה היברידית בדרך. לפי הדיווחים, Blue Oval מתכננת להוסיף מערכת PowerBoost, אותה הגדרה שזמינה כעת במשאית F-150. מנוע חשמלי יוסיף כ-47 סוסים ומעט יותר מומנט, כך שההספק יעמוד על כ-490 כ”ס ומומנט של 570 ק”ג. חשוב מכך, יעילות הדלק תהיה הרבה יותר טובה, בסביבות 24 מייל לליטר ביחד.

2024 פורד משלחת פלטינום

תאריך שחרור ומחיר של Ford Expedition 2024

עם שדרוגים קלים, פורד אקספדישן 2024 החדשה לא תהיה יקרה יותר מהדגם הנוכחי. לכן, רכב שטח זה בגודל מלא אמור להיות זמין בסביבות 55,500 דולר. נוסף על כך, רמת הגימור של הטווח תעלה בסביבות 90,000 דולר, אם לא אפילו יותר. המכירות יתחילו בשלב מסוים בשלבים האחרונים של 2023.

פוסטים דומים

Leave a Reply