משאית מרצדס 6×6 זו נמכרה ביותר מ-1.1 מיליון דולר, הבעלים החדש לא יכול להסיע אותה רחוק מאוד – הבלוג של מרצדס בנץ

1
משאית מרצדס 6×6 זו נמכרה ביותר מ-1.1 מיליון דולר, הבעלים החדש לא יכול להסיע אותה רחוק מאוד – הבלוג של מרצדס בנץ

מישהו שילם בשמחה 1,170,000 דולר עבור מרצדס-בנץ G63 AMG 6×6 2014 הזה, שעבר כוונון נכון על ידי בראבוס שהפך אותו למכונה המדהימה שהיא ה-B63S-700. באופן מפתיע, הוא נהיה זול יותר מאז הפעם האחרונה שהוא יצא למכירה. איכשהו זה ירד בערך של 180,000 דולר. הנה מה שיכול להיות הסיבה לכך.

כמעט כולם אוהבים את G Class או G-wagen (קיצור של Gelandewagen). זו מכונית שנראית קשוחה והיא תוכננה בצורה כזו שהיא תדרוש הרבה התעללות בשטח תוך כדי שמירה על הנוחות הטיפוסית של מרצדס בנץ. בעלי עסקים אוהבים במיוחד לקנות מכוניות אלה מכיוון שהם זכאים לסעיף 179 לחוק המס. להיות הרבה יותר כבד מ-6,000 פאונד (2,700 קילוגרם) אומר שאתה יכול למחוק אותו לחלוטין בשנה הראשונה באמצעות פחת מואץ.

אבל מרצדס בנץ G63 AMG 6×6 Brabus B63S-700 2014 הזה הוא בליגה משלו! הרכב כולל V8 מוגדש טורבו בנפח 5.5 ליטר, סרנים פורטלים משולשים, חמישה דיפרנציאלים אלקטרוניים, מערכת ניפוח צמיגים וגלגלי Beadlock בגודל 18 אינץ’ – מה שיכול להיות חוקי או לא חוקי לשימוש בכביש מכיוון שהם עשויים להעדיף פיצוץ. . רק 100 נעשו במסגרת עסקת ייצור חוזה שנעשתה בין מרצדס-בנץ למאגנה שטייר האוסטרית. לאחר מכן שונה המשאית על ידי בראבוס. בית הכוונון הציג את שדרוג המנוע, יותר סיבי פחמן, תאורת LED, ועור יפה מאוד למראה.

כדי לקבל את כל זה ואפילו יותר מישהו שילם את הכסף הדרוש וזכה במכרז ללא מילואים. אבל הם יכולים לנהוג בו רק 2,500 מייל בכל שנה. קונים פוטנציאליים קיבלו הודעה מראש שהמכונית יובאה לארה”ב תחת כלל “הצג או תצוגה” הקובע מספר מגבלות נוקשות.

מלבד הגבלת מספר הקילומטרים שניתן לנהוג בתוך שנה, על הבעלים גם להעמיד את הרכב לרשותו לבדיקה על ידי ה-NHTSA עד שהוא מעל גיל 25 ועליו להמתין לאישור נוסף בכל הנוגע להעברת הבעלות. הקונה גם יצטרך להגיש בקשה שוב לפטור “הצג או תצוגה”.

הרכב המסוים הזה עבר שינוי על ידי G&K Automotive מקליפורניה בשנת 2014 כדי לעמוד בתקני הבטיחות בדרכים בארה”ב

משאית מרצדס בנץ נחשבת ל”תפוח אדמה לוהט” על ידי חלק מהצופים במכירות פומביות, מכיוון שהיא החליפה ארבעה בעלים בששת החודשים האחרונים, בעוד שאחרים רואים במחיר הזול יותר “גניבה”. נצטרך לחכות ולראות אם זה יחזור שוב בעוד כמה חודשים.

פוסטים דומים

Leave a Reply