מרצדס-בנץ חושפת את רכב השטח החשמלי החדש שלה EQS שנבנה בארה”ב – Mercedes Benz Blog

1
מרצדס-בנץ חושפת את רכב השטח החשמלי החדש שלה EQS שנבנה בארה”ב – Mercedes Benz Blog

מרצדס-בנץ הורידה ביום שלישי את העטיפה מעל רכב השטח החדש שלה EQS, רכב השטח החשמלי המלא הראשון שלה שנבנה בארץ עבור השוק האמריקאי.

הרכב הוא אחיו של ה-EQS סדאן, שיצאה בשנה שעברה, אך עם מקומות ישיבה לעד שבעה אנשים ועמידה גבוהה ומבעבעת יותר. הוא צפוי להתחרות בטסלה מודל X וב.מ.וו iX, על פי מרצדס-בנץ.

כמו הסדאן, גם רכב השטח EQS כולל פנים בעל ידע טכנולוגי הכולל שלושה מסכים המכסים כמעט את כל לוח המחוונים. משטח זכוכית מעוקל בודד בגודל 56 אינץ’ מכסה את המסכים, אחד מהם הוא מסך נוסעים שאינו נראה לנהג.

“עם ה-EQS סדאן היוקרתי ו-EQE סדאן המנהלים הספורטיביים, מרצדס-בנץ נכנסה לעידן חדש והכל-חשמלי בפלחי השוק העליונים”, מסרה החברה בהודעה.

רכב השטח צפוי להיכנס לייצור במפעל של מרצדס בנץ בטוסקלוסה, אלבמה, בחודשים הקרובים ולהגיע לאולמות התצוגה בארה”ב בסוף 2022, כך מסרה החברה. הייצור בארה”ב הוא חלק מהתוכניות של יצרנית הרכב הגרמנית לייצר שמונה כלי רכב חשמליים חדשים בשבעה אתרים בשלוש יבשות.

מרצדס-בנץ לא פרסמה תמחור עבור רכב השטח EQS, אבל הוא עשוי להגיע ל-100,000 דולר. דגמי הסדאן EQS מתחילים בערך ב-$102,000 ו-$126,000.

רכב השטח EQS, כמו הסדאן, יוצע תחילה בשני דגמים, כולל גרסת “580 4MATIC” הכוללת שני מנועים חשמליים המסוגלים להספק של 536 כוחות סוס ומומנט של 633 פאונד.

מרצדס בנץ לא פרסמה את הטווח החשמלי הצפוי של רכב השטח EQS עבור ארה”ב, אך גרסת הסדאן יכולה להגיע עד 350 מיילים בטעינה בודדת, על פי הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית.

רכב השטח EQS מצויד במספר תכונות בטיחות ונוחות, כולל מערכת הסיוע העדכנית ביותר של מרצדס בנץ לנהג שיכולה לשלוט בחלקים של הרכב כגון האצה ובלימה כאשר מופעלת.

כמו הסדאן, לרכב השטח EQS יש ניחוח מטהר אוויר אופציונלי משלו, הנקרא “No. 6 מצב רוח מימוזה.” מרצדס-בנץ אומרת שזה “ניחוח אדמה עם מגע של חושניות” שתוכנן במיוחד עבור כלי הרכב.

פוסטים דומים

Leave a Reply