מצפן ג’יפ 2024 לקבלת שדרוגים קלים

0
מצפן ג’יפ 2024 לקבלת שדרוגים קלים

ה-Jeep Compass 2024 המחודש אמור לכלול שינויים קלים בלבד בהשוואה לדגם שהוא מחליף. בהתבסס על מידע עדכני, המצפן ייכנס לייצור בשנה הבאה עם כמה שינויים קטנים עד ליציאת הדור הבא. המצפן החשמלי בלבד עשוי להיות המכונית היחידה שלא עומדת בכלל זה.

בכל מקרה, בדגם הבא יהיו רק כמה שינויים קטנים, כך שהחוויה תהיה כמעט זהה. למי שאולי לא יודע, הג’יפ קומפאס הוא רכב קרוסאובר חדשני עם הרבה תכונות.

2024 Jeep Compass מתיחת פנים חיצונית

דגם ה-SUV ג’יפ קומפאס 2024 הקרוב לא ישתנה באופן משמעותי כלל בהשוואה לזה היוצא. כתוצאה ישירה מכך, אותה שפה עיצובית תישאר ללא שינוי. בכל מקרה, הפגוש הקדמי יקבל כניסת אוויר גדולה יותר, בעוד שהשבכה אמורה לקבל מראה אטרקטיבי יותר. אנו מצפים לראות גם פנס LED חדש ועוד כמה שינויים.

המצפן הוא רכב שלמרבה המזל, מאפשר לך להתאים אותו בהרבה דרכים. אתה יכול לקנות אותו עם רמות גימור שונות, בגרסאות שטח, ובהרבה דרכים אחרות.

שינויים בתא

כמה שינויים קטנים יבוצעו גם בחלק הפנימי של הג’יפ מצפן 2024. לאחר העיצוב המחודש האחרון, שהוסיף תכונות טכניות חדשות, חומרים חדשים ועוד מספר שיפורים, לא סביר שהמוצר ישתנה בגדול שוב. הפנים החדש יותר בהחלט ייראה יקר יותר, עם מספיק מקום כדי להתאים בנוחות עד חמישה אנשים.

חשוב גם לציין ש-SUV זה מגיע עם מסך מגע קל לשימוש בגודל 8.4 אינץ’ והוא עובד גם עם Apple CarPlay וגם עם Android Auto. אתה עדיין יכול לקנות מסך גדול יותר בגודל 10.1 אינץ’ ולהוסיף מערכת סאונד פרימיום עם תשעה רמקולים, בקרת טמפרטורה אוטומטית לשני אזורים וטעינה אלחוטית. כמו בעבר, רמות הדגם הגבוהות ביותר יוסיפו כמה תוספות יוקרתיות כמו מושבי עור וגג שמש פנורמי.

פנים ג'יפ קומפאס 2024

מפרט מנוע, תיבת הילוכים

שום דבר לא ישתנה באזור שבו נמצא המנוע. מנוע ה-180 כוחות סוס, 2.4 ליטר, ארבעה צילינדרים עדיין יהיה זמין עבור ג’יפ קומפאס 2024. אנשים רבים חושבים שלקומפאס צריך להיות מנוע אופציונלי עם יותר כוח. אנחנו מסכימים, כי למנוע הנוכחי אין הרבה כוח, והנהיגה בו היא בערך ממוצעת.

מצד שני, הקומפאס הוא רכב אמין מאוד שניתן להרכיב בו תיבת 6 הילוכים או 9 הילוכים אוטומטית. ישנה אופציה להנעה על ארבע, מה שהופך את ה-MPG של הרכב למעט יותר גרוע. כדי להסביר יותר, ה-EPA אומר שדגם המצפן מקבל 22 מייל לליטר בעיר ו-31 מייל לליטר על הכביש המהיר.

ג'יפ קומפאס 2024 מאחור

ג’יפ מצפן 2024 מחיר וזמינות

ה-Jeep Compass החדש 2024 יעלה כמו הדגם שהוא מחליף. המשמעות היא שהדור הבא של הקרוסאובר Compass יתחיל ב-$27,000.

כפי שכבר נאמר, שום דבר משמעותי לא ישתנה בעתיד הקרוב. ה-2024MY יימכר החל מקיץ 2023.

פוסטים דומים

Leave a Reply