מאזדה CX-5 2024 ממשיכה במסעה, למרות שמועות

0
מאזדה CX-5 2024 ממשיכה במסעה, למרות שמועות

מאזדה CX-5 2024 הקרובה מתרחשת אחרי הכל. למקרה שלא ידעתם, דיווחים רבים אמרו שמאזדה מתכננת לוותר על דגם ה-CX-5 מכיוון שגרסת ה-CX-50 נמצאת במנוסה. עם זאת, כעת נראה כי ה-CX-5 ימשיך בייצור. אם זה נכון, אנו מצפים לראות שדרוגים נוספים. מאזדה CX-5 הוא רכב שטח קומפקטי קרוסאובר המיוצר על ידי יצרנית הרכב היפנית מאזדה. הוא הוצג לראשונה לפני עשר שנים ומאז עבר מספר עדכונים ועיצובים מחדש.

ה-CX-5 זמין עם מגוון אפשרויות מנוע וזמין עם תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית. ה-CX-5 ידוע בהתנהגות הזריזה שלו, הנסיעה הנוחה והעיצוב המסוגנן, הכולל את שפת העיצוב הייחודית של המותג “Kodo”. זוהי בחירה פופולרית בסגמנט רכבי השטח הקומפקטיים וזכתה לשבחים רבים מהמבקרים והצרכנים כאחד.

שתי אפשרויות מנוע עדיין מוצעות

סביר להניח שמאזדה CX-5 2024 תשמור על אפשרויות המנוע הנוכחיות. מנוע ה-2.5 ליטר בנזין עדיין קיים. למרות שהמנוע האופציונלי הוא אופציה עדיפה בהרבה, הוא עדיין יכול להפיק 190 כוחות סוס. גרסת ה-CX-5 כוללת מנוע טורבו-ארבעה אופציונלי של 225 כוחות סוס. תיבת שישה הילוכים אוטומטית זהה משמשת את שני המנועים.

כפי שציינו בעבר, איכות הנסיעה טובה, ומערכת ההנעה לכל הגלגלים הסטנדרטית של הקרוסאובר היא משהו שאנו מעריכים. צריכת הדלק של הדגם הבסיסי היא 24 מייל לליטר בעיר ו-30 מייל לליטר בכביש המהיר. מצד שני, היחידה האופציונלית תספק 27 MPG על הכביש המהיר ו-23 MPG בעיר.

מאזדה CX-5 שינויים פנימיים

מאזדה מיומנת במתן פנים נעים עם הרבה נוחות זקופה. מאזדה CX-5 2024 הקרובה תזכה לכמה עדכונים פנימיים. קרוסאובר זה בעל מראה פרימיום במיוחד ומציע סטנדרט גבוה של נוחות כמו גם מספר תכונות היי-טק. לדגם האחרון יש לוח מחוונים מהמם ולוח מחוונים מודרני ופונקציונלי במיוחד.

דגם חדש יכול לקבל תחילה תכונות בסיסיות יותר, ולאחר מכן תכונות אופציונליות יותר. הפלטפורמה תישאר, אז צפו לאותו מרחב נוסעים כמו בדגם היוצא. מאזדה CX-5 הוא הדגם האידיאלי עבורכם אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם רכב שטח קרוסאובר יוקרתי מכיוון שהוא מספק רמה גבוהה של יוקרה במחיר סביר.

פנים מאזדה CX-5 2024

כיבוד חזותי

מאזדה CX-5 החדשה לא תזכה לעיצוב מחדש מהותי. עם זאת, בקרוב יהיו כמה התאמות אסתטיות. שפת העיצוב תישאר לרוב זהה, אבל מאזדה עשויה לשפר כמה אלמנטים חיצוניים כמו הפנסים והפנסים האחוריים. גם גלגלים אופציונליים חדשים יכולים להגיע.

הקרוסאובר הזה עדיין לא דורש שיפוץ משמעותי מכיוון שהאסתטיקה נראית תחרותית ויוקרתית. דגם ה-CX-5 מציע נסיעה חלקה ומשלב במומחיות עיצוב ספורטיבי עם אישיות מתוחכמת. צפו מעט לשיפורים קוסמטיים מלבד צבעי חוץ חדשים וחבילות חדשות.

מפרט 2024 מאזדה CX-5

תאריך ומחיר מאזדה CX-5 2024

מבחינת מחיר, מאזדה CX-5 2024 הבאה יתחיל בסביבות 26,000 דולר. אנחנו לא יודעים את המחיר ההתחלתי המדויק, אבל אנחנו מצפים לשינויים קלים מבחינת התמחור. המכירות יתחילו בהמשך הקיץ, או בתחילת הסתיו.

פוסטים דומים

Leave a Reply