יונדאי טוסון 2024 תהיה חשמלית לחלוטין

0
יונדאי טוסון 2024 תהיה חשמלית לחלוטין

יונדאי טוסון 2024 הבאה עומדת להציג שדרוג אחד משמעותי. כמובן, אנחנו מדברים על טוסון EV הכל-חשמלי. הדגם הזה יספק ביצועים מרשימים, הכוללים המון כוח וטווח נסיעה טוב.

לגבי הטוסון הרגיל, הוא אמור להיות על הכביש עוד שנה-שנתיים. גרסה זו תקבל שדרוגים קלים, ממה שאנו יודעים. המכירות יתחילו מאוחר יותר ב-2023 והנה כל מה שצריך לדעת על רכב השטח טוסון והגרסה הכל-חשמלית שלו.

עיצוב חיצוני מחדש

רכב השטח הקרוסאובר של טוסון כבר נראה מודרני וזקוף. עם זאת, יונדאי טוסון 2024 ייראה אפילו טוב יותר. דגם זה יזכה לקימורים נוספים והוא ייראה מלוטש יותר כתוצאה מכך. יונדאי מחפשת לשפר את האווירודינמיקה שלה. יתרה מכך, הטוסון החדש יקבל טיפול טוב יותר ויפעל בזריזות יותר. מידות הרכב לא אמורות להשתנות כלל, כולל גובה הנסיעה ובסיס הגלגלים.

חישוקי סגסוגת אלומיניום בגודל 19 אינץ’ זמינים שוב, וזו האפשרות הפופולרית ביותר. טוסון תמשיך להציע גם צמיגי שטח. החזית הקדמית תשתנה, במיוחד בגרסה הכל-חשמלית, מכיוון שאין צורך בכניסות אוויר או בפתחים גדולים יותר. יתרה מכך, לטוסון EV יהיה מקום אחסון מתחת למכסה המנוע, מכיוון שמערכת ההנעה החשמלית תוזז אחורה יותר.

שינויים בפנים יונדאי טוסון

הפנים של יונדאי טוסון 2024 יקבל הרבה שדרוגים. בתור התחלה, היצרן יספק מושבים חדשים לשיפור הנוחות. יתר על כן, תא הנוסעים ייראה זקוף יותר ורכב השטח של טוסון יספק גם מתקנים היי-טק סטנדרטיים יותר. ריפוד חדש בדרך, אז ברור שיונדאי עושה הרבה שינויים מבפנים.

לוח המחוונים יזכה לשינויים קטנים, אך אנו מצפים לראות תצוגות חדשות וגדולות יותר. נוסף על כך, לוח מחוונים דיגיטלי לחלוטין נמצא בעבודות. יהיה מקום לחמישה נוסעים והשורה השלישית לא תתקיים בקרוב. הטוסון הכל חשמלי יספק מקום אחסון מרשים והוא יזכה למראה עתידני יותר.

פנים יונדאי טוסון 2024

מפרט Tucson Hybrid ו- Tucson EV

יונדאי טוסון 2024 הבאה מקבל גרסה חשמלית לחלוטין. עם זאת, טוסון רגיל עם מנועי בעירה פנימית יהיה על הכביש. הגרסה הרגילה מגיעה עם מנוע ארבעה צילינדרים בנפח 2.5 ליטר, המפיק 187 כ”ס ומומנט של 182 קג”מ. בעיקרון, אנחנו לא מצפים לראות שינויים או שיפורים מתחת למכסה המנוע. באשר לטוסון הכל-חשמלי, הוא יישב על ארכיטקטורה חדשה. הפלטפורמה תוכל להכיל ערכת סוללות של 100 קילוואט, וזה נהדר לשמוע.

הודות לכך, Tucson EV יספק 300 מיילים בטעינה אחת. על פי הדיווחים, הגרסה הכל-חשמלית תפיק לפחות 300 כוחות סוס. אנחנו מחכים לשמוע פרטים נוספים על הדגם החדש הזה. מצד שני, טוסון תמשיך להציע גם גרסאות היברידיות, הן מערכות ההנעה ההיברידיות המתונות והן נטענות.

קונספט יונדאי טוסון 2024
יונדאי ויז’ן T קונספט

תאריך ומחיר יונדאי טוסון 2024

מחירו של יונדאי טוסון 2024 הרגיל יחל ב-28,000 דולר. לרכב השטח הזה יש כל כך הרבה רמות גימור והגרסה היקרה ביותר זמינה בסביבות $45,000. הטוסון החשמלי יעלה מעל 40,000 דולר, זה בטוח. בזמן שאנו מחכים לשמוע פרטים נוספים, אנו יודעים שהדגם הזה יגיע לסוכנויות במחצית השנייה של 2023.

פוסטים דומים

Leave a Reply