טיול פורד 2024 עשוי לצאת לשוק בשנה הבאה

3
טיול פורד 2024 עשוי לצאת לשוק בשנה הבאה

כמה יצרני רכב שוקלים להחזיר לפחות רכב שטח ענק אחד בשל הפופולריות של שוק רכבי השטח בגודל מלא. ה-Ford Excursion הוא רכב הספורט (SUV) הגדול ביותר שיוצר אי פעם. עם זאת, הדגם המסוים הזה נעדר מהשוק כבר כמעט 20 שנה. למרות העובדה שהיו מספר קביעות אמינות המצביעות על קאמבק, פורד טיול 2024 הוא עדיין רק שמועה.

ה-Excursion היה רכב שטח המבוסס על משאית ה-F-250 Super Duty, ולמרות שזה עלול לקרות שוב עם החדש, הדגם החדש יהיה שונה מאוד מבחינת הסגנון. זה מצביע על כך שדגם ה-Excursion ישתמש בפלטפורמה חדשה עם מנועים, טכנולוגיות ועיצובים חדשים כאשר הוא ישוחרר בעתיד. היו כמה ספקולציות על גרסה חשמלית או היברידית של ה-Excursion, אבל זה לא יקרה בזמן הקרוב. עם זאת, האפשרות של תשואה גדולה היא מרגשת, אז הנה מה שאנחנו יודעים כרגע על המצב.

עיצוב טיולי פורד 2024

לטנדר ה-F-250 הכבד תהיה השפעה עצומה על רכב השטח Excursion. אנו צופים את אותה שפת עיצוב, חזית דומה ועוד כמה רכיבים חיצוניים. ל-Ford Excursion יהיה עיצוב מחוספס ומרשים בכל זאת.

מידותיו של פורד אקסקורשן 2024 יהיו כמעט זהות לאלו של הדגם הנוכחי, למרות העובדה שמסגרת הרכב תשונה. אחרון חביב, הוא צפוי לרכוב על גלגלי 20 אינץ’ רגילים וגלגלי 22 אינץ’ אופציונליים.

פנים חדש לגמרי

כשזה מגיע, פורד אקסקורשן 2024 החדשה תכלול מבחר מרשים של שירותים מתקדמים בכל תא הנוסעים שלו. גם אם מספר רמות הגימור האפשריות אינו ודאי, אנו יודעים שפורד תנגיש לפחות דגם אחד בפלח היוקרה. החוזק הבולט ביותר של דגם ה-Excursion הוא המרווח של תא הנוסעים שלו. בסך הכל, יש שלוש שורות של מקומות ישיבה שיכולות להוביל בסך הכל שמונה נוסעים. שברולט סברבן תהיה ללא ספק המתחרה הקרובה ביותר ל-Ford Excursion.

למקרה שלא ידעתם, רכב השטח של שברולט סברבן הוא מכונית יוקרה שמגיעה מצוידת בשפע של תכונות ורכיבים יוקרתיים. לכן, יהיה צורך לרכב השטח החדש של פורד להיות תחרותי במספר שווקים שונים. למרבה המזל, מרחב מטען גדול, רמות טובות של נוחות ודירוגי בטיחות מוצקים יספיקו כדי לגרום לעניינים להתגלגל.

פנים פורד טיול 2024

שמועות מנוע

מכיוון שאיננו יודעים את המפרט המדויק, אנו צופים כי מנוע בנזין ישמש ב-2024 פורד טיול. ההכנסה הקרובה ביותר היא כתוצאה מכך, למתחרה המובילה יש מנוע V8 בנפח 7.3 ליטר עם 430 כוחות סוס.

מנוע דיזל V8 בנפח 6.7 ליטר יהיה ככל הנראה אופציה. בהתחשב בכך שמנוע הטורבו-דיזל הזה מייצר יותר מ-1,000 ק”ג של מומנט, הזמינות שלו תהיה מסקרנת. כמה שמועות מצביעות על מסלולי הנעה היברידיים, ובעוד Excursion חשמלית אפשרית גם כן.

כמה יעלה טיול פורד 2024 החדש?

כאשר הוא סוף סוף יגיע לשוק בשנת 2024, פורד Excursion החדש יהיה במחיר של 60,000 דולר לפחות. צפוי שהמחיר יהיה קרוב מאוד למחירה של שברולט סברבן. לפי השמועות, גרסת רכב שטח חדשה תצא מתישהו בסביבות המחצית השנייה של שנת 2023.

פוסטים דומים

Leave a Reply