וולוו EX90 2024 מבט ראשון על רכב השטח החדש של הדגל

0
וולוו EX90 2024 מבט ראשון על רכב השטח החדש של הדגל

רכב השטח המוביל של החברה, וולוו EX90 2024 החדש לגמרי, פורסם ברבים. לפי התמונות הראשונות, ה-Concept Recharge ישמש השראה לעיצוב החיצוני. אז, המכונית החדשה תהיה מלוטשת יותר מה-XC90, אבל עדיין יהיו לה תכונות ייחודיות של וולוו כמו פנסי LED שנראים כמו הפטיש של Thor ופנסים אחוריים שמצביעים כלפי מעלה.

למרבה הצער, אנחנו עדיין לא יודעים כלום על המנוע של ה-EX90, קיבולת הסוללה או טווח הנסיעה, אבל אנחנו צופים שהוא יהיה מצויד בדומה לרכב השטח C40 Recharge. לדברי החברה, הדור הבא של מערכות הסיוע לנהג של וולוו יהיה גם ב-EX90.

וולוו EX90 חיצוני 2024

המחשה מעולה לסגנון העיצוב השוודי היא הגרסה הנוכחית של וולוו XC90. לפיכך, וולוו EX90 2024 החדשה תופיע לראשונה עם פאנל גריל מסוגנן, סט פנסי ראש הדומים לפטישים של Thor ושיבוצי אוורור פינתיים.

גם ה-Recharge Concept מהשנה הקודמת מתאפיינת באותו סגנון. אור ישיר מגיע מיחידת C-clamp המותקנת אנכית ומכסה את כל רוחב הגב.

פנים מודרני ומרווח

בפנים, וולוו EX90 2024 החדשה תהיה עכשווית ומרווחת. רכב השטח הזה יהיה בעל פרופורציות גבוהות יותר, בדומה לקרוסאובר שלוש השורות העצום. זה בעיקר הודות לשיפור הבסיס. מעניין לציין שהחלק הפנימי מגיע עם לוח מחוונים עם נושא אופקית עם מסך מידע בידור גדול המסודר בצורה של דיוקן. בלי קשר, לא הצלחנו לזהות לוח מחוונים מול הנהג.

לכן, אנו חושבים שמערכת תצוגה מקדימה או תצוגת עמוד הגה עשויה לשמש כדי לספק את המידע המכריע של הנהג. ככל הידוע לנו, הוולוו EX90 החדשה תכלול גם חלק ממערכות הסיוע החדשות לנהג. החלק הטוב ביותר ברכב השטח הזה הוא חדש מערכת שיוכלו לקלוט את הנשימה הרכה של תינוק ישן ולהפעיל את בקרת האקלים כדי למנוע היפרתרמיה, או מכת חום.

פנים וולוו EX90 2024

מפרט מנוע 2024 Volvo EX90, גודל סוללה וטווח

שמענו שוולוו EX90 2024 הקרוב ישתמש בסידור מנוע יחיד ותאום. מה שאנו צופים בהספק הוא בין 400 ל-455 כוחות סוס.

במונחים של אחסון סוללה, ערכת סוללות ליתיום-יון של 100 קילו-שעה התומכת בארכיטקטורת 800 וולט היא מה שאנו צופים. זה יאפשר לקבל מערכת טעינה מהירה DC ​​תחרותית וטווח של יותר מ-372 מיילים (600 ק”מ).

וולוו EX90 2024 מאחור

תמחור וזמינות

אנו צופים כי ה-EX90 נטול הבנזין יהיה יקר יותר מרכב השטח XC90 ברמה הבסיסית, למרות העובדה שהתמחור והחבילות האפשריות עדיין לא ברורות. אנו צופים שה-EX90 ישמור על ההסדר החדש מכיוון שוולוו רק הפחיתה את מספר רמות הגימור הזמינות. על פי כמה שמועות, התצורה החדשה הזו עשויה לכלול את ה-Core trim כאופציה לרמת הכניסה, עם מחירים שמתחילים ב-70 אלף דולר.

דגם פלוס הוא האופציה הבינונית, ודגם Ultimate יכלול יותר מתקנים. המכירות של וולוו EX90 החדש אמורות להתחיל מתישהו בשנה הבאה, ככל הנראה בסתיו, והרכב יערוך את הופעת הבכורה שלו ב-9 בנובמבר באירופה.

פוסטים דומים

Leave a Reply