השקת אאודי A8 L הודו ב-12 ביולי – בלוג מרצדס בנץ

0
השקת אאודי A8 L הודו ב-12 ביולי – בלוג מרצדס בנץ
אאודי הודו אישרה את תאריך השקת ה-A8 L בהודו. ההשקה תתקיים ב-12 ביולי 2022 בשעה 11:00 IST. כפי שהמינוח מרמז, זו הולכת להיות גרסת בסיס גלגלים ארוך של הסדאן. אודי שואפת לחזק את אחיזתה בסגמנט הסדאן היוקרתי במיוחד בהודו עם ה-A8 L. המכונית תתחרה במרצדס בנץ S-Class ו-BMW 7. המכונית תוצע עם הכיסוי החדש של האאודי ל-5 שנות אחריות לקילומטראז’ ללא הגבלה. אודי כבר לוקחת הזמנות מראש לרכב.

אודי הודו מתגרה ב-A8 L כבר זמן מה ברשתות החברתיות, מה שמגביר את ההייפ שהוביל להשקה. המכונית תצויד ביחידת בקרה רב תכליתית בקונסולה המרכזית האחורית, שיכולה לשלוט בפונקציות כמו בקרת אקלים, אוורור מושב, מהירות ועוצמת העיסוי, אורות, תריסים, מדיה ובחירת בשמים לרכב.

בקצה הקדמי, המכונית מתאפיינת כעת בגריל חדש עם מסגרת יחידה ופנסי LED ראשי מטריקס החתומים. מאחור יש לו כעת פנסי OLED אחוריים עוטפים עם תוספות כרום העוברות לרוחב המכונית. הצללית של המכונית היא גרמנית שאין לטעות בה ולא תתקשו להבין זאת.

ה-A8 L צפויה להיות מונעת על ידי מפעל ה-3.0L V6 טורבו בנזין. עם זאת, על פי השמועות, המכונית גם כוללת מערכת הנעה היברידית. בשילוב המכונית תפיק 455 כ”ס ומומנט של 700 ננומטר. כל הכוח הזה יועבר לכל ארבעת הגלגלים באמצעות מערכת ההנעה לכל הגלגלים Quattro של אאודי.

המכונית צפויה להיות במחיר של כ-1.75 קרונות

פוסטים דומים

Leave a Reply