הונדה טייס 2024: מבט ראשון על אב הטיפוס החדש של Spied

0
הונדה טייס 2024: מבט ראשון על אב הטיפוס החדש של Spied

במהלך הניסויים שלו על כבישים ציבוריים, אב טיפוס של הקרוסאובר הונדה פיילוט 2024 הקרוב נראה על ידי מספר צלמים. הודות לכך, קיבלנו מבט מוקדם על המתחרה הפוטנציאלית הזו לשברולט טראוורס. למרות שרכב השטח החדש נסתר, נראה שהוא די רחוק בתהליך הפיתוח.

החזית הקדמית והאחורית עודכנו, ואנחנו יכולים לצפות לעיצוב פנים מסוגנן במיוחד. הדגם החדש, כמו זה שהגיע לפניו, יכלול שלוש שורות ישיבה שכל אחת מהן תהיה נוחה מאוד.

הונדה טייס 2024 שינויים חיצוניים

הדור הבא של הונדה פיילוט יתבסס על עיצוב ה-Global Light unibody ששימש עבור ה-Acura MDX. גם בעוד שההסוואה הצמודה לעור עושה עבודה מצוינת כדי לכסות חלק מקווי הגוף, אנו יכולים לראות ממבט חטוף שככל הנראה הדור הבא של הפיילוט ייראה די דומה לדגם שנמצא כעת בייצור.

לקצה הקדמי של הקרוסאובר יש מראה קצת יותר מאיים בשל הגריל הגדול והאנכי וכן מכסה המנוע השטוח. עדיין ישנו ספוילר לפתח אחורי בעל מראה ספורטיבי, למרות שהפנסים האחוריים של המכונית מוסתרים לחלוטין על ידי כיסוי ויניל מאחור. בכל מקרה, צפו שחבילת Black Edition תהפוך את רכב השטח הזה לספורטיבי יותר בזכות הגריל השחור, הגלגלים ועוד.

תכונות פנים

בהתחשב בכך שהונדה פיילוט 2024 החדש בנוי על הפלטפורמה של ה-Acura MDX, החלק הפנימי אמור להיות נוח להפליא. השורה השנייה מציעה 38.4 אינץ’ של מרווח לרגליים מאחור, וזה די והותר. עם זאת, עם 31.9 אינץ’ של מרווח לרגליים, השורה השלישית אידיאלית לצעירים. עם שורות מתקפלות, קיבולת המטען עשויה לנוע בין 16.5 רגל מעוקב ל-109.2 רגל מעוקב.

הפיילוט הוא רכב שטח מרווח מאוד, כפי שניתן לראות. כציוד סטנדרטי, הפיילוט מגיע עם רדיו לוויני, Apple CarPlay ו-Android Auto, מסך מגע בגודל 8 אינץ’, בקרת טמפרטורה אוטומטית לשלושה אזורים, והחבילה המלאה של מערכות סיוע לנהג של Honda Sensing.

מפרט 2024 הונדה פיילוט כוח הכוח

הצפי הוא שמנוע V-6 עם נפח של 3.5 ליטר יספק הנעה להונדה פיילוט 2024. המנוע שנמצא בשימוש כיום מיוצר כדי לייצר 290 כוחות סוס ומומנט של 267 פאונד רגל. הוא משתמש בתיבת הילוכים אוטומטית עם עשרה הילוכים, ובהגדרת ברירת המחדל של הגלגלים הקדמיים.

אף על פי כן, אתה עשוי להסתמך על הנעה לכל הגלגלים כתכונה הזמינה כאופציה. בנוסף, צפויה גרסה היברידית פלאג-אין, אך הפרטים לגבי גרסה זו עדיין לא ידועים. הונדה יכולה להשתמש באותו מנוע 2.0 ליטר ומנוע כפול כמו ההונדה אקורד ההיברידית הנוכחית.

הונדה פיילוט 2024 מאחור

2204 Honda Pilot מחיר ותאריך יציאה

תמונות ריגול אחרונות מספקות עדות לכך שהונדה פיילוט 2024 יעודכן. למרות היותו לא מוכר כמו אחיו הקטן, ה-CR-V, רכב הונדה פיילוט הוא בכל זאת חלק מכריע מתיק ההונדה. הונדה טוענת שהם הצליחו למכור כ-123,813 טייסים בארה”ב בשנה שעברה.

בהתבסס על מידע שקיבלנו, רכב השטח הקרוב ככל הנראה יוצג בשנת 2023 כדגם 2024. למרות שהתמחור של הדגם הבא עדיין לא ידוע, אנו צופים שהוא יעלה בסביבות ה-40,000 דולר לדגם הבסיס, בעוד שהמהדורה השחורה צפויה לעמוד על כ-50,000 דולר.

מָקוֹר: gmauthority.com

פוסטים דומים

Leave a Reply