ג’יפ רנגלר EV 2024: כל מה שאתה צריך לדעת

2
ג’יפ רנגלר EV 2024: כל מה שאתה צריך לדעת

ג’יפ רנגלר EV חשמלי 2024 לגמרי קורה. לפי החדשות האחרונות, ג’יפ תהפוך את הרנגלר האייקוני של המותג שלה לכלי חשמלי. למי שלא יודע, ג’יפ כבר מוכרת גרסת פלאג-אין היברידית של הרנגלר, הנקראת 4xe.

ככל שאנו יכולים לדעת, רכב השטח החדש יכלול ארבע חבילות סוללות מותקנות בשלדה הממוקמות ברצפה. זה גם ישתמש במערכת חשמלית כפולה שאמורה להיות חזקה מאוד. הקונספט Magneto משתמש גם במערכת הנעה EV ייחודית המשלבת מנוע חשמלי בהספק של 285 כ”ס עם תיבת שישה הילוכים ידנית. הודות לכך, אנו יכולים לצפות לטווח של לפחות 200 מייל.

עיצוב ג’יפ רנגלר EV 2024

בשנה שעברה חשפה ג’יפ את קונספט המגנטו, שנראה מאוד אטרקטיבי. אם לשפוט מהתמונות, החלק החיצוני של המגנטו דומה מאוד לרנגלר מהדור הנוכחי. הקונספט כולל סגנון מרכב של שתי דלתות, ונוכל לצפות בקרוב גם לגרסת ארבע דלתות.

העיצוב ידוע, והמגנטו לובשת גריל ידוע בעל שבעה חריצים ופנסים מסורתיים מעוגלים. לחוויית נהיגה באוויר הפתוח בדיוק כמו הרנגלר הרגיל, לדגם ה-EV יהיה ללא ספק גג ודלתות נשלפים. בסך הכל, אם אתם מחפשים משהו ייחודי, אנחנו חושבים ששווה לחכות לרכב השטח הזה.

תכונות פנים

באשר לחלק הפנימי, איננו יודעים עדיין אם ג’יפ רנגלר EV 2024 יוצע במרכב שתי דלתות וארבע דלתות כאחד. זה כנראה יהיה, ואנו צופים שהוא יגיע עם אותו מרחב פנימי ופריסה בסיסית של לוח המחוונים כמו הרנגלר הנוכחי. בהחלט יהיו לו דלתות נשלפות וגג לחוויית נהיגה באוויר הפתוח.

אנו יכולים להניח בבטחה שג’יפ יוסיף עוד חומרים איכותיים וכנראה הרבה טכנולוגיה חדשה. היצרן חשף כי מערכת הזיהוי הביומטרי תגיע כסטנדרט, המשתמשת בזיהוי פנים או בטביעות אצבע כדי לאשר את זהות הנהג.

פנים ג'יפ רנגלר EV 2024

מפרט מנוע של ג’יפ רנגלר EV 2024

כפי שאמרנו, הג’יפ רנגלר EV החדש 2024 ישתמש כנראה במערכת דומה או בדיוק זהה לקונספט שנקרא Magneto.

דגם זה משתמש במערכת הנעה EV ייחודית המפיקה 285 כ”ס עם מנוע חשמלי אחד. ראוי לציין גם שהמנוע מגיע עם תיבת שישה הילוכים ידנית. עם זאת, אנו מצפים שה-Wrangler EV ישתמש במנוע חשמלי אחד או יותר. לפי כמה שמועות, רכב השטח הקרוב יוכל לנסוע לפחות 200 מיילים בטעינה אחת.

ג'יפ רנגלר EV 2024 מאחור

כמה יעלה הג’יפ החשמלי רנגלר?

לרוע המזל, ג’יפ לא אמרה דבר על התמחור עבור רנגלר EV 2024 החדש. עם זאת, מהמידע שקיבלנו, רכב השטח החדש לא יהיה זול כלל. צריכים להיות חמישה עיטורים שונים והרבה התאמה אישית.

דגם הספורט הבסיסי יכול להתחיל ב-$50,000, בעוד שה-Freedom הוא 55,000$, הסהרה 60,000$, הרוביקון 65,000$, והמגנטו היקר ביותר הוא בסביבות 70,000$. כפי שניתן לראות, מדובר בעליית מחיר משמעותית לעומת הרנגלר הסטנדרטי, שעולה קצת יותר מ-30,000 דולר. אנו מצפים שכל הדגמים יופיעו לראשונה מתישהו בשנה הבאה, כנראה בסתיו.

פוסטים דומים

Leave a Reply