ג’יפ גרנד צ’ירוקי 2024 מוכן למתיחת פנים קלה

1
ג’יפ גרנד צ’ירוקי 2024 מוכן למתיחת פנים קלה

ג’יפ גרנד צ’ירוקי 2024 החדש יקבל מהפך קל. רכב השטח הזה עבר לאחרונה עיצוב מחדש, ולכן השינויים בדגם החדש יהיו קלים או מינוריים. עם זאת, עשויים להתרחש כמה שדרוגים משמעותיים, כגון אפשרות למערכת הנעה חדשה.

שיפורים אסתטיים קלים מאוד יבוצעו בגרנד צ’ירוקי החדש, אך ייתכן שצבעים חדשים בדרך. אנו צופים לראות מידע בידור מעודכן או תכונות בטיחות נוספות מכיוון שאותו נרטיב ממשיך בפנים. המחיר ההתחלתי של רכב השטח הזה כנראה לא ישתנה הרבה עם השינויים הקטנים הקרובים.

עדכוני פנים

שינויים קטנים יבוצעו בפנים. עם זאת, הג’יפ גרנד צ’ירוקי 2024 הבא יראה רק שדרוגים קלים. יש לכלול טכנולוגיה חדשה לסיוע לנהג ומערכת מידע בידור מעודכנת. בנוסף, הדגם הבא כנראה יציע יותר אבזור סטנדרטי. מלבד זאת, אל תצפה לשינויים אחרים.

למרבה המזל, הגרנד צ’ירוקי הוא רכב ברמה גבוהה עם הרבה רכיבים זקופים ורמת נוחות גבוהה. גם שטח ההטענה וגם חלל הנוסעים גדולים מאוד. אשכול מכשירים דיגיטליים בגודל 10.25 אינץ’ הוא כמעט חדש ויש לו מראה בולט. תצוגה אופציונלית בגודל 10.1 אינץ’ זמינה, עם זאת, מסך מגע בגודל 8.4 אינץ’ כלול כסטנדרט.

ג’יפ גרנד צ’ירוקי יקבל מנוע חדש

העדכון המשמעותי היחיד, כפי שכבר ציינו, עשוי להתרחש מתחת למכסה המנוע. מנוע 3.0 ליטר משולב-שש חדש המכונה הוריקן אמור להגיע לג’יפ גרנד צ’ירוקי 2024. למרות שלא אושר רשמית, זו אפשרות. נכון לעכשיו, זמין מנוע V8 בנפח 5.7 ליטר עם 420 כוחות סוס. בנוסף, יש גרסה בעלת ביצועים גבוהים של תפוקה זו עם כ-500 כוחות סוס.

המנוע הבסיסי הוא V6 בנפח 3.6 ליטר עם 292 כוחות סוס. למקרה שלא ידעתם, ג’יפ הציג לאחרונה לראשונה דגם היברידי. מנוע 2.0 ליטר טורבו-ארבע ומנוע חשמלי משולבים בגרסה זו. יש 375 כוחות סוס בסך הכל. כבעבר, תיבת 8 הילוכים אוטומטית היא אופציה לדגם הגרנד צ’ירוקי.

שינויים בג'יפ גרנד צ'ירוקי 2024

שדרוגים חזותיים

עדכון קל יבוצע לג’יפ גרנד צ’ירוקי 2024 הקרוב. המודל הנוכחי כבר עבר עדכון. הארכיטקטורה החדשה של ג’ורג’יו מציעה דינמיקת רכיבה משופרת ונוחות מוגברת. יחד עם זאת, ביצועי השטח נותרו ברמה גבוהה מאוד. ישנם שדרוגים שונים זמינים, כולל הנעה לכל הגלגלים, דיפרנציאל מוגבל החלקה ואחרים.

הסטיילינג יישאר שלם. התאמות גדולות יותר אינן נחוצות עוד מכיוון שהעיצוב הנוכחי כל כך מושך. עם זאת, לא נפחית לחלוטין את האפשרות לראות תוספות כמו אפשרויות צבע חדשות ושיפורים קלים אחרים.

מחיר ג'יפ גרנד צ'ירוקי 2024

תאריך ומחיר יציאת ג’יפ גרנד צ’ירוקי 2024

המחיר של ג’יפ גרנד צ’ירוקי 2024 יישאר, אז צפו למחיר התחלתי של 40,000 דולר, או מעט מעל זה. רכב השטח הפרימיום הזה יימכר עד סוף קיץ 2023 אם הכל ילך לפי התוכנית המקורית.

פוסטים דומים

Leave a Reply